Otsus on sinu: kannatada või kanda end kõigest läbi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. juuni 2019 kell 11:33“Sul on õigus kõigele. Sul on õigus olla õnnetu, sul on õigus jääda enneaegselt vanaks, sul on õigus olla haige, sul on õigus enda eest mitte hoolitseda, sul on õigus olla laisk, sul on õigus kõndida läbi elu unes, sul on õigus end piinata ja lasta endal kannatustes uppuda. Sul on õigus selleks kõigeks kui sa nii otsustanud oled,” kirjutab oma Facebooki mõtiskluses Marelle Kaelep.

 

Kuid sul on õigus ka õnneks. Sul on õigus olla terve, sul on õigus olla noor ka vananedes, sul on õigus enda eest hoolitseda, sul on õigus kasvada ja enda potentsiaali realiseerida, sul on õigus ärgata, sul on õigus elada rõõmus ja lubada armastusel end kanda. Sul on õigus selleks kõigeks kui sa nii otsustanud oled.

Sina ise vastutad enda elu eest, vastutad enda õnne ja enda tervise eest. Mitte ükski vabandus ei võta sult seda vastutust, ning mida enam sa soovid seda vastutust teistele veeretada seda enam sa annad ära enda vabaduse otsustada enda eest, otsustada kuidas elada ja kuidas kasutada oma õigust elule, oma õigust õnnele ja oma õigust õnnetusele. Mida kiiremini sa elus ära taipad, et sa ise võtad need otsused vastu, seda enam on sul võimalus elada maailmas, kus loomine on sinu enda kätes.

Milline vabadus on vastutada! Milline vabadus on võtta vastutus ja mitte kannatada, vaid kanda end, kanda end läbi kõige, kanda end täpselt sinna, kuhu su süda soovib jõuda, kanda end täpselt selleni, kelleks sa oled siia sündinud, kanda end kergusega, kanda end tähtedeni kui tarvis.

Otsus on sinu… Kannatada või kanda end, läbi kõige. Õnnetuna või õnnelikuna, unes või ilmsi…

 

Marelle Kaelep

 

Allikas: Marelle Kaelepi FB

 

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Suur aitäh kõigile, kes aitavad olulisi teemasid pildis hoida!

Unlimited MTÜ
EE497700771002818684

BITCOIN
1Hqjxbt8czHcENjDQan5GFL3Qssn4znpAr

DASH
XjUJswujDzLgSgg7Ly8bK6TEo1kwVzaKeV

BITCOIN CASH (BCH)
qp0gdarh8xtte8fygj2ehrud7h4gsugzeqlmamcx3s

ETHEREUM
0x9b67438a7a4cdd88edb14c2880e920a3cba692c6Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt