Podcast “Imede hommik Telegramiga” #18: mis armastus on ja mis ta pole

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. detsember 2022 kell 9:24Foto: Triin Pärn + Canva Creative Studio + Dehnril / Dehnril Julivin´s Images + Canva.com

Teie ees on kaheksateistkümnes episood Telegram.ee hommikusaatest “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib  Anneli Roots. Tänaseks “külaliseks” on Jiddu Krishnamurti raamat “Vabanemine teadaolevast”, kus võtame luubi alla armastust käsitleva peatüki.

 

Kas armastust saab jagada pühaks ja ilmalikuks, inimlikuks ja jumalikuks? Või on vaid üks armastus? Kas armastus kuulub ühele mitte paljudele? Kui ma ütlen “Ma armastan sind”, kas see välistab armastuse kellegi teise vastu? Kas armastus on isikuline  või mitteisikuline? Kas armastus on kõlbeline ja kõlbmatu? Perekondlik või mitte? Kas armastus on tunne? Meeleliigutus? Nauding ja iha?

Kui valitsus lausub: “Minge ja tapke oma isamaa-armastuse nimel.” – kas see on armastus?

Head kuulamist:

Või kuula järgnevatelt platvormidelt:

Podcast

Podbean

Spotify

iTunes

 

NB! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatut Million Mindsetis (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad 10% soodsamalt kasutades “Telegram” sooduskoodi.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebook’i grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt