Podcast “Imede hommik Telegramiga” #4: Paljastades saatanat

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. september 2022 kell 8:12Foto: Triin Pärn + Mina3686 / Getty Images + Canva.com

Teie ees on neljas episood Telegram.ee hommikusaatest “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Anneliga ja saate sündimise looga saad tutvuda videointervjuus

“Sinu ainsad piirangud on need, mille oma mõistuses sead.”  – Napoleon Hill

 

Tänases saates jagab Anneli kuulajatega mõtteid Napolean Hilli  raamatust “Paljastades saatanat”, mida väidetavalt ei juletud avalikustada üle 70 aasta, sest kardeti, et selle võimas sõnum kõigutaks ühiskonna ja usuorganisatsioonide alustalasid.

Niisiis, saatan väidab raamatus, et tal on õnnestunud haarata kontroll 98% inimeste mõtlemise üle. Tema kontrollimehhanismid on muuhulgas hirm, alaväärsus, iha, viha, ahnus ja kadedus, millega enamik inimesi on tema kaasabil piiranud oma potentsiaali ning takistanud unistuste ja eesmärkide saavutamist. Tal on õnnestunud oma käsilasteks teha ka koolid, kirikud, valitsused ja meedia…

PS. Raamatu lugemise saad sinagi ette võtta. Raamatu leiad Million Mindseti lehelt (www.million.ee) ning sooduskupongiga “Telegram” saad seda (ja ka teisi raamatuid) soetada -10% soodsamalt!

Head kuulamist:

 

Või kuula endale sobivalt heliplatvormilt:

Podbean

Spotify

iTunes

PS! Liitu samanimelise(IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebook’i grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt