Alar Ojastu: Kuidas elu elamine käib

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. mai 2015 kell 23:15ojastuJuhtimisekspert ja inspiratsioonikoolitaja Alar Ojastu, kes kuu aega tagasi Telegrami konverentsi juhtides saalitäie rahvast toolidele naelutas, esines Äripäeva psühholoogiakonverentsil mõtlemapaneva ettekandega, mida nüüd teile vaatamiseks/kuulamiseks pakume. Ojastu oli möödunud aastal ka Raadio 2 saate “Hallo, Kosmos!” üks kuulajate lemmikuid.

 

“Uuringud inimeseks olemise kohta tõestavad tagant järgi alati seda, mida intuitiivsed õpetajad on juba varem ilma teadusliku tõestuseta rääkinud. Miks siis osad inimesed saavad suurest pildist aru sajandeid varem kui modernne teadus? Ja kas see, et teadus midagi kinnitab, tähendab, et inimene seda teadmist nüüd ka ise kogeb ja veel enam – selle järgi elada valib? Selgub, et sellest sõltub kogu elu elamise kunst, individuaalne õnn ja kollektiivne läbimurre teistsugusesse ühiskonda. Psühholoogiakonverentsil jagatu annab edasi killukese avastustest, milleni olen oma raamatu kirjutamise käigus jõudnud,” tutvustab Ojastu oma ettekannet ise. Põnevat vaatamist ja kaasa mõtlemist!

(Parima kvaliteediga vaatamiseks vali alt paremast nurgast resolutsiooniks 720 HD)

 

Viited videos mainitud inimestele ja mõtetele:

1) Harvard Grant Study (maailma pikim inimuuring)
2) Filantroop William Thomas Grant (videos vale nimega William J. Grant)
3) Viimane kokkuvõte Harvardi uuringust (2012)
4) Põgus pilguheit ego kaitsemehhanismidesse
5) Neuroteadlane Michael Persinger
6) “Jumala kiiver” God Helmet
7) Todd Murphy
8) Todd Murphy raamat “Sacred Pathways: The Brain’s role in Religious and Mystic Experiences”
9) (Väidetavalt) valgustunud õpetajad:
Osho Bhagwan Shree Rajneesh
Jiddu Krishnamurti
Eckhart Tolle
Anthony Paul Mooji
Byron Katie
Lisa Cairns
Gangaji
Rupert Spira

 

Allikas: Alar Ojastu Youtube

Foto: Marija Savic

 

Toimetas Mariann Joonas

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt