Podcast “Imede hommik Telegramiga” #21: mis on tegelik vabadus?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. detsember 2022 kell 8:14Foto: Triin Pärn + Mina3686 / Getty Images + Canva.com

Teie ees on kahekümne esimene episood Telegram.ee hommikusaatest “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Jätkame Krishnamurti raamatuga “Vabanemine teadaolevast” ning vastame küsimusele “mis on vabadus?” autori pilgu läbi.

 

Vabadus on meeleseisund – mitte vabadus millestki vaid vabaduse tunne. Vabadus pidada kõike küsitavaks, mistõttu see on niivõrd jõuline, teokas ja tugev, et heidab kõrvale igasuguse sõltuvuse, orjuse, muganemise ja heakskiidu. Vabadus ei tule mässu läbi, vaid siis, kui te näete ja toimite, tegutsete. Nägemine on tegutsemine. Ja säärane tegutsemine on sama kiire, nagu siis, kui märkate ohtu.

Küsigem endalt: kas me tõepoolest tahame vabad olla?

Head kuulamist:

Või kuula järgnevatelt platvormidelt:

Podcast, Podbean, Spotify, iTunes

 

Pea meeles! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatut Million Mindsetis (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad 10% soodsamalt kasutades “Telegram” sooduskoodi.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebook’i grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt