Podcast “Imede hommik Telegramiga” #38: Kuidas vabaneda valust?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. november 2023 kell 9:11Foto: Triin Pärn + Mina3686 / Getty Images + Canva.com

Teie ees on kolmekümne kaheksas Telegram.ee hommikusaade “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Kas elu ilma valuta on võimalik? Või on valu meie paratamatu kaaslane? Kui paljud teadvustavad, et suures osas põhjustatakse kogetavat valu iseendale… ise? Ja kuidas seda lõpetada? Kõikidele nendele küsimustele vastame tänases saates läbi Eckhart Tolle raamatu “Siin ja praegu: kohaloleku harjutused”.

 

Osa vaimseid õpetusi räägib, et valu on illusioon – ja see on õige. Küsimus on selles, kas see kehtib ka sinu puhul? Pelgast usust sellesse väitesse ei piisa. Kas tahad kogu ülejäänud elu valu tunda ja korrutada, et see on illusioon? Kas see vabastab valust?

Head kuulamist:

Või kuula järgnevatelt platvormidelt:

Podcast,

Podbean,

Spotify,

iTunes

 

NB! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatu Million Mindsets (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad soetada sooduskoodiga “Telegram” 10% soodsamalt.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebooki grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt