Podcast “Imede hommik Telegramiga” #35: Teiste arvamus – väärtus või hukatus?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. september 2023 kell 8:36Foto: Triin Pärn + Canva Creative Studio + Dehnril / Dehnril Julivin´s Images + Canva.com

Teie ees on kolmekümne viies Telegram.ee hommikusaade “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Teiste arvamus ja selle valideerimine on küsmust tekitava väärtusega nähtus. Kui palju tegelikkuses annab teiste arvamus me elule väärtust juurde? Eriti kui see paneb endas kahtlema, mitte endasse uskuma? Paneb tundma end väikese ja tähtsusetuna ning ärgitab sisemist vajadust tõestada teistele vastupidist. Kui eluterve on selline elu tegelikult?

 

Pole mingi uudis, et enamikku inimesi õpetatakse ja kasvatatakse nii, et valideeritaks ennekõike teiste arvamust ja heakskiitu. Seda, et enda arvamus oluline on, saab inimene heal juhul aru alles küpsemaks saades. Tõsi, mõnel läheb veidi paremini ja antakse varasemast east endaga kaasa väärtust kandvaid arusaamu, oskusi ja perspektiive. Kuid see on kahjuks siiani pigem harv nähtus. Sellest, millega päris paljud peavad silmitsi seisma, enne kui vabanetakse hirmust teiste arvamuse ees, räägingi tänases saates. Head kuulamist:

Või kuula järgnevatelt platvormidelt:

Podcast,

Podbean,

Spotify,

iTunes

NB! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatu Million Mindsets (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad soetada sooduskoodiga “Telegram” 10% soodsamalt.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebooki grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt