Podcast “Imede hommik Telegramiga” #49: Tagasi armastuse juurde (10. osa, “Suhted”)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. veebruar 2024 kell 9:20Fotokollaaž: Triin Pärn + lilkar / Getty Images + pilgrim.ee + Canva.com

Teie ees on neljakümne üheksas Telegram.ee hommikusaade “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Saabunud “armastusekuu” raames loeb Anneli igapäevaselt ette peatükke raamatust “Tagasi armastuse juurde”, mille autoriks on Marianne Williamson, sest millest muust armastuse kuul sügavamalt mõtiskleda kui mitte armastusest?

 

Selleks, et taibata, kuidas me tegelikult armastust väärime, peame end kõige sügavamal tasandil paljastama. Kui kaevume piisavalt sügavale oma tegelikku olemusse, ei leia me sealt eest pimedust. Leiame eest lõputu valguse. Ego tahabki meie eest varjata seda, et tunneme end turvaliselt alles siis, kui oleme maski ära võtnud. Aga seda ei saa ära võtta, kui oleme hirmul, et meid halvustatakse.

Jätkame 6.peatükiga “Suhted”:

Kuulata saad ka järgnevatelt platvormidelt:

Podcast,

Podbean,

Spotify,

iTunes

 

NB! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatu Million Mindsets (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad soetada sooduskoodiga “Telegram” 10% soodsamalt.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebooki grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt