SÜDAME ÜHISVÄLI (25.01 kell 21): juhendab Simo Santeri Virtanen

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. jaanuar 2023 kell 20:34Fotokollaaž: erakogu + Nikiko / Pixabay + JMBee Studio + Canva.com

Talvisest pööripäevast 2022 kuni kevadise pööripäevani 2023 saab Telegram.ee-s ja meie Facebookis liituda kolmapäeviti kell 21:00 “Südame ühisväljaga” – ühises teadlikkuses viibimisega, tõstes nõnda ühisteadvust ja energiavälja, et maailm meie ümber saaks terveneda.

Tänast südamemeditatsiooni juhendab Simo Santeri Virtanen, kes tegeleb tervendava muusika ja heliteraapiaga ning mõned aastad tagasi tegi ta meditatsiooni metsa heaks. 

 

Südame ühisväljaga liitumiseks kuula/vaata videot siin:

 

Simo Santeri Virtanen oma meditatsioonist: “Südamemeditatsioon on lihtne häälestus, mis aitab inimese energeetika koondada siia hetke. Andes märku siin olemise olulisusest ja tuletades meelde, et me kõik oleme ühenduses läbi morfogeneetilise välja.” Virtaneni tegemistega saad kursis olla Merkaba Soundhealingu lehel.

 

SÜDAME ÜHISVÄLJAST

Telegram.ee soovib anda teadliku panuse energiavälja tõstmisse rahu, rõõmu ja kerguse tasandile – nii lõime liikumise “Südame ühisväli”. Mõne aasta tagused uuringud HeartMathi instituudilt osutavad sellele, et inimeste mõtted ja emotsioonid mõjutavad ka meid ümbritsevaid inimesi ning keskkonda.

Instituudi teadurite leiud näitavad, et südamest leviv elektromagnetiline väli kannab infot mitme meetri kaugusele, ühendades omavahel inimesi ning elusloodust. See väli muutub eriti tugevaks, kui inimesed teevad koostööd mingi ühise eesmärgi saavutamiseks. Seega heade mõtete ja tunnete väli loob positiivset reaalsust.

Mõtetel, soovidel, palvetel ja teistel teadvuse tahteavaldustel on otsene mõju meie füüsilisele materiaalsele maailmale ja inimteadvusel on väga suur roll kogu maailmas toimuva osas – sellele koguneb aina enam ka teaduslikke tõestusi.

Loe “Südame ühisvälja” kohta lähemalt SIIT.

Esimest “Südame ühisvälja” viis 21. detsembril 2022, talvisel pööripäeval läbi Erki Kari Kaikkonen, teist Anneli Roots, kolmandat Indrek Himma ja neljandat Carmen Pritson. Viies oli meditatsioon helikausside saatel. Võid ka neid järgi kuulata ja südame ühisväljas võnkuda!

 

Toimetas Mariann Joonas


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt