SÜDAME ÜHISVÄLI talvisel pööripäeval (21.12 kell 21): juhendab Erki Kari Kaikkonen

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. detsember 2022 kell 20:59Fotokollaaž: erakogu + Felix Mittermeier / Pexels + JMBee Studio + Canva.com

Alates talvisest pööripäevast, 21. detsembrist, alustab Telegram.ee kolmapäeviti kell 21:00 “Südame ühisväljaga” – ühises teadlikkuses viibimisega, tõstes nõnda ühisteadvust ja energiavälja, et maailm meie ümber saaks terveneda. Tänast meditatsiooni juhendab kommunikatsiooniekspert, vaimse tervise koolitaja, jutuvestja ja vägivallatu suhtlemise maaletooja Erki Kari Kaikkonen ning see keskendub oma tulevikutaju ja tuleviku teadlikule loomisele.

Südame ühisväljas osalemiseks vaata/kuula allolevat videot!

 

Telegram.ee soovib anda teadliku panuse energiavälja tõstmisse rahu, rõõmu ja kerguse tasandile – nii lõime liikumise “Südame ühisväli”. Mõne aasta tagused uuringud HeartMathi instituudilt osutavad sellele, et inimeste mõtted ja emotsioonid mõjutavad ka meid ümbritsevaid inimesi ning keskkonda.

Instituudi teadurite leiud näitavad, et südamest leviv elektromagnetiline väli kannab infot mitme meetri kaugusele, ühendades omavahel inimesi ning elusloodust. See väli muutub eriti tugevaks, kui inimesed teevad koostööd mingi ühise eesmärgi saavutamiseks. Seega heade mõtete ja tunnete väli loob positiivset reaalsust.

Mõtetel, soovidel, palvetel ja teistel teadvuse tahteavaldustel on otsene mõju meie füüsilisele materiaalsele maailmale ja inimteadvusel on väga suur roll kogu maailmas toimuva osas – sellele koguneb aina enam ka teaduslikke tõestusi. Loe “Südame ühisvälja” kohta lähemalt SIIT.

 

SÜDAME ÜHISVÄLI 21.12.22: Tulevikutaju ja tuleviku teadlik loomine

Pööripäevane “Südame ühisvälja” juhendatud meditatsioon viib Sind teadlikule siserännakule ja kohalollu, loomaks teadlikult oma tuleviku seisundeid ja seda viisi, kuidas soovime elu kogeda. See mida tunneme tulevikule mõeldes on enamasti mitteteadlik ja mõjutatud maailma tõmbetuultest, ka informatsioonist, mida tarbime. Samas see mida tunneme tuleviku osas loob mõjutab seda kuidas tulevik meie elus lahti rullub.

See juhendatud meditatsioon on disainitud olema teadlikuks enese tuleviku tundmuste ja kogemuste kujundajaks. Meditatsiooni iseloom ja hingelaad on kujunenud Erki Kari aastate pikkuse praktilise kogemuse tulemusena nii meditatsioonide juhendajana kui ka muinasjutuvestjana.

Ühine SÜDAME ÜHISVÄLJAGA siin:

 

Juhendatud meditatsioon: Erki Kari Kaikkonen

Muusika: Jagaspace Gong SPA

Video montaaž: OT

Vaata ka Erki Kari Kaikkoneni juhendatud meditatsioonide kohta lähemalt www.olemine.ee.

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt