Aasta viimane SÜDAME ÜHISVÄLI (28.12 kell 21): juhendab Anneli Roots

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. detsember 2022 kell 20:59Fotokollaaž: Triin Pärn + theartofsounds2001 / Pixabay + JMBee Studio + Canva.com

Alates talvisest pööripäevast, 21. detsembrist saab Telegram.ee-s  ja meie Facebookis või Youtube´is liituda kolmapäeviti kell 21:00 “Südame ühisväljaga” – ühises teadlikkuses viibimisega, tõstes nõnda ühisteadvust ja energiavälja, et maailm meie ümber saaks terveneda.

Tänast meditatsiooni juhendab meie toimetuse värskeim liige, saate “Imede hommik Telegramiga” eestvedaja Anneli Roots.

 

Südame ühisväljaga liitumiseks kuula/vaata videot:

 

Telegram.ee soovib anda teadliku panuse energiavälja tõstmisse rahu, rõõmu ja kerguse tasandile – nii lõime liikumise “Südame ühisväli”. Mõne aasta tagused uuringud HeartMathi instituudilt osutavad sellele, et inimeste mõtted ja emotsioonid mõjutavad ka meid ümbritsevaid inimesi ning keskkonda.

Instituudi teadurite leiud näitavad, et südamest leviv elektromagnetiline väli kannab infot mitme meetri kaugusele, ühendades omavahel inimesi ning elusloodust. See väli muutub eriti tugevaks, kui inimesed teevad koostööd mingi ühise eesmärgi saavutamiseks. Seega heade mõtete ja tunnete väli loob positiivset reaalsust.

Mõtetel, soovidel, palvetel ja teistel teadvuse tahteavaldustel on otsene mõju meie füüsilisele materiaalsele maailmale ja inimteadvusel on väga suur roll kogu maailmas toimuva osas – sellele koguneb aina enam ka teaduslikke tõestusi.

Loe “Südame ühisvälja” kohta lähemalt SIIT.

Esimest “Südame ühisvälja” viis 21. detsembril, talvisel pööripäeval läbi Erki Kari Kaikkonen.

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt