Terapeut Monika Palm: depressioon ei teki üleöö

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. oktoober 2020 kell 21:50Juba sel pühapäeval, 25. oktoobril toimub Vabal Laval suurseminar “Kuidas vabaneda depressioonist, hirmust, ärevusest ja häbist!”, kus keskendutakse inimest väga tugevalt kontrollivatele teemadele nagu depressioon, hirm, ärevus ja häbi, mis on just praegu maailmas kõige rohkem inimeste tervist hävitavad teemad.

 

Tasakaalukeskuse hingamisterapeut Monika Palm räägib suurseminaril vabastavast hingamisest, selle vajalikkusest kehale ja ajule ning millist tervenemist see kehale pakub.

Monika Palm ütleb, et tema töökogemusest lähtudes on depressioon seotud meie meeleseisundiga. Tema sõnul mõjub kiire elutempo nii, et inimene justkui kaotab kontakti iseendaga ja teeb asju seepärast, et ta peab neid tegema, kuigi võibolla ei peaks või ei tahaks.

 

Depressioon ei teki üleöö

Kuigi depressiooni põhjuseid on erinevaid, saan oma töökogemusest lähtuvalt öelda, et paljudel juhtudel on see seotud pikemaajalise protsessiga, mis ei ole tekkinud üleöö. Vaid inimene on pikka aega elanud sellisel viisil, mis ei ole temale omane ja see vajab muutust,” ütleb Monika Palm ja lisab, et hingamisterapeudina on hingamine üks võimalus, mis võib inimeses uut hingamist ja sisemist valgust luua. Teine suurem depressiooni põhjus on segadus elus toimuva osas.

Hingamisteraapiat kasutades saab luua depressiooni asemel hoopis teistsugust elamise viisi, kus on parem enesetunne, selged mõtted, sügavad taipamised ja sisemised muutused. “Hingamisega saab vabaks lasta kõik sisemised põhjused, mis hoiavad inimest selles seisundis kinni. Tekivad sisemised sügavamad taipamised, mida inimene oma eluga või antud situatsiooniga saaks ette võtta, hakkavad tekkima ka võimalused,” kirjeldab terapeut teadliku hingamise kasulikkust.

Vaata ka videot:

Seminari info on siin:https://fb.me/e/4KgYwZzW6

Posted by Tiit Trofimov on Kolmapäev, 14. Oktoober 2020

 

Lisainfo: Ticketer

Foto: erakogu

 

Toimetas GoodNews

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt