Video! IIDALA “Praktiline Spirituaalsus” #5: vanast vabanemise toetav kunst

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. detsember 2020 kell 22:42Foto: Iidala

“Ma ei ole uusaasta lubaduste usku. Ometi on minu elu pidevas positiivses muutumises ning terapeudina on suur au olla ka teiste inimeste enesetunde, elu ja võimekuse muutuste tunnistajaks. Kuidas siis vabaneda tulemuslikult vanast ja võtta vastu uut, ilma suurte lubaduste, ilutulestike ja sähvimisteta,” arutleb Iidala ehk Iida-Leena Materasu 2020. aasta viimases “Praktilise Spirituaalsuse” videos Telegramile.

 

Terapeut, nõustaja, sõnavõlur ja koolitaja Iidala on 2020. aasta sügis-talvel avaldanud videotes vaadelnud,kuidas spirituaalseid teadmisi praktikasse rakendada, kuidas toimetada tunnetega, emotsioonidega ja erinevate elus ette tulevate küsimustega.

Iida-Leena Materasu esimest videot sellest, kuidas muuta kadedus inspiratsiooniks ja selgusekssaad vaadata siin ja teist teemal igapäevane elu = minu vaimne praktika? saad vaadata siit, kolmandat kuidas kuulata lähedast inimest? siit ja viiendat perekondlike koosviibimiste kohta (jõulurahu 3 võtit) siit.

Iidala #5 – VANAST VABANEMISE TOETAV KUNST:

 

PS. Kui soovid lugeda minu blogi või uurida lähemalt teraapiate, kursuste ja programmide kohta, siis oled teretulnud kodulehele www.iidala.com.

 

Iidala Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt