UUS! IIDALA Praktilise Spirituaalsuse videod #1: kadedus inspiratsiooniks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. november 2020 kell 19:36Alates 2020 novembrist hakkab paar korda kuus Telegrami lugejatele tegema videosarja “Praktiline Spirituaalsus” IIDALA, kes tutvustab teile ennast ja oma tööd allpool. Tema esimene video räägib sellest, kuidas muuta kadedus inspiratsiooniks ja selguseks.

 

Tere hea Telegrami tellija,

Mina olen Iida-Leena Materasu, terapeut, nõustaja, sõnavõlur ja koolitaja. Olen vaimsel teel juba tegelikult lapsepõlvest saati, kuid esimese ametliku terapeudi õppe läbisin 10 aastat tagasi. Juhendan igapäevaselt nii erakliente kui gruppe, töötan inimeste, energiate ja tekstidega, täiskasvanute ja lastega. Minu lähenemise peamised märksõnad on kohalolu, Ühenduses Loodud Elu, mitte-duaalsus ja vabadus.

Telegrami vahendusel toon teieni 2 x kuus 10-20 minutilisi videoid, kus vaatleme, kuidas spirituaalseid teadmisi praktikasse rakendada, kuidas toimetada tunnetega, emotsioonidega ja erinevate elus ette tulevate küsimustega.

Mõnikord jagan midagi väga praktilist, teinekord avardan mõnel teemal perspektiivi. Töötan lähtuvalt isiklikust juhatusest, kuid suurerõõmuga tervitan ka küsimusi.

Mõnusat!


Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt