Lastekaitsepäeva tuules: kuula Ööülikooli loengut austava vanemluse teemal

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. juuni 2022 kell 10:04Eile hilisõhtul oli raadioeetris Ööülikool, kus demokraatliku hariduse eestkõneleja Helin Haga ja eripedagoog ja terapeut Iida-Leena Materasu rääkisid austavast vanemlusest ja enesejuhitud õppest.

 

Last väärikalt austav, kuulav, kaasav ja arvestav vanemlus ning seda toetav haridus ei ole maailmas uued nähtused, kuid 21. sajandil on need üha enam esile kerkimas.

Kuna austav vanemlus põrkub traditsioonilise hierarhilise koolisüsteemiga, mis on ajale jalgu jäänud, otsivad lapsevanemad üha enam alternatiive, mis nende väärtussüsteemiga sobituks.

Kuula saadet siit:

 

Allikad: Vikerraadio, Iidala Facebook

PS. Iida-Leena Materasu kirjutas oma Facebooki lehel saateks: Kui soovid ühineda Austava ja Südamega vanemluse Fb grupiga, siis saad seda teha siin: https://www.facebook.com/groups/1074244152926449
Ja IIDALA Austava Vanemluse videovaramu lühikestele (ja pikematele) videotele ning podcastidele pääsed ligi siit: www.iidala.com/vanemlus
Sõltumata sellest, kas liitud ja/või kuulad, tahan, et Sa teaksid, et teed emana/isana juba praegu endast parima, mis just sel hetkel on Sinu jaoks võimalik. Suur aitäh Sulle, et oled! Sind on meile kõigile vaja!

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt