Video! IIDALA “Praktiline Spirituaalsus” #3: kuidas kuulata lähedast inimest?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. detsember 2020 kell 11:19Foto: Iidala

“Jõuluaeg on käes ja lävimist lähedastega on rohkem kui tavaliselt. Videost leiad praktilist tuge, kuidas mitte anda kogemata tuld konfliktidele, vaid kuulata ja suhelda efektiivselt ja terviklikult,” tutvustab oma uut “Praktilise Spirituaalsuse” videot Iida-Leena Materasu ehk Iidala – terapeut, nõustaja, sõnavõlur ja koolitaja.

 

Iidala esimest videot sellest, kuidas muuta kadedus inspiratsiooniks ja selguseks, saad vaadata siin ja teist teemal igapäevane elu = minu vaimne praktika? saad vaadata siit.

“Praktiline Spirituaalsus” ilmub Telegramis 2 x kuus 10-20 minutiliste videotena, kus vaatleme, kuidas spirituaalseid teadmisi praktikasse rakendada, kuidas toimetada tunnetega, emotsioonidega ja erinevate elus ette tulevate küsimustega.

“Mõnikord jagan midagi väga praktilist, teinekord avardan mõnel teemal perspektiivi. Töötan lähtuvalt isiklikust juhatusest, kuid suure rõõmuga tervitan ka küsimusi,” tutvustab oma spetsiaalselt Minu Telegrami tellijatele loodud sarja Iidala ise.

 

PS. Kui soovid lugeda minu blogi või uurida lähemalt teraapiate, kursuste ja programmide koht

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt