Video! IIDALA “Praktiline Spirituaalsus” #4: jõulurahu 3 võtit

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. detsember 2020 kell 20:57Foto: Iidala

“On neid, kelle jaoks jõulud erilisi väljakutseid ei esita. Ja samas on ka neid, keda suuremad perekondlikud koosviibimised või hoopis väljavaade üksindusest tasakaalust välja viivad. Selles videos annan edasi 3 väga praktilist lahendust, kuidas jõulustressi asemel kogeda rahu ja tasakaalu,” ütleb “Praktilise Spirituaalsuse” videosarja autor Iida-Leena Materasu ehk Iidala – terapeut, nõustaja, sõnavõlur ja koolitaja.

 

“Praktiline Spirituaalsus” ilmub Telegramis 2 x kuus 10-20 minutiliste videotena, kus vaatleme, kuidas spirituaalseid teadmisi praktikasse rakendada, kuidas toimetada tunnetega, emotsioonidega ja erinevate elus ette tulevate küsimustega.

Iidala esimest videot sellest, kuidas muuta kadedus inspiratsiooniks ja selguseks, saad vaadata siin ja teist teemal igapäevane elu = minu vaimne praktika? saad vaadata siit ja kolmandat kuidas kuulata lähedast inimest? siit.

“Mõnikord jagan midagi väga praktilist, teinekord avardan mõnel teemal perspektiivi. Töötan lähtuvalt isiklikust juhatusest, kuid suure rõõmuga tervitan ka küsimusi,” tutvustab oma spetsiaalselt Minu Telegrami tellijatele loodud sarja Iidala ise.

PS. Kui soovid lugeda minu blogi või uurida lähemalt teraapiate, kursuste ja programmide kohta, siis oled teretulnud kodulehele www.iidala.com.

Foto: IIDALA

 

Iidala Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt