Toeta Telegrami!

Telegram hindab üle kõige inimese vabadust ise valida, millist informatsiooni ta lugeda tahab ja meil on väga hea meel, et oleme saanud seda vabadust juba üle kolme aasta pakkuda.

Vajame lugejate toetust, et ka käesoleval aastal tegusalt edasi toimetada. Sinu ühekordne panus - 10 eurot - on ettemaks terve aastatäie sõltumatu, põneva ja kasuliku info eest. Telegrami lugeja vabatahtliku aastamaksu tegemiseks vajaliku info leiad siit.

Igale toetajale kingitus!

NB! Armas püsitoetaja, kuna tegutseme nüüd MTÜ-na, on toetuse konto number muutunud!

Video: Kallis lapsevanem, kas mõistad ikka, et laps on külaline, mitte omand?

13. detsember 2016 kell 14:19health-101212-003Kui arengueas laps või teismeline on sunnitud elama vaimselt mürgises keskkonnas, milles enesehinnangut mitte ei toetata, vaid igapäevaselt jalge alla trambitakse, lisandub maailma veel üks katkise hingega inimene. “Hoolige oma lastest. Muretsemise asemel lihtsalt õnnistage neid, sest iga laps on väike Buddha, kes aitab oma vanematel suureks kasvada,” olevat öelnud Gautama Buddha.

 

Järgnev video on eelviimane 9- osalisest animatsioonisarjast, mis valmis veebipõhise tugikeskkonna Helpific eestvedamisel projekti “Positiivse suhtumise arendamine” raames, et vähendada vaimse tervise häiretega seotud eelarvamusi ja häbi ühiskonnas, edendada sotsiaalset kaasamist ja soodustada vaimse tervise häirega noorte tööhõivet.

 

Teisi animatsioone näed siin: https://helpific.com/et/pad

Helpific on veebipõhine inimeselt-inimesele tugikeskkond, mille kaudu erivajadustega inimesed saavad tellida vabatahtlikke abistajaid või tasulisi teenuseid.

Allikad ja lisainfo: Helpific veebileht, Helpific Facebook

Foto: redorbit.com

 

Toimetas Mariann Joonas