Absurdne vaktsiinikampaania Viinis – inimesi kiusab vägivaldne süstlamaskott

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. detsember 2022 kell 11:50Foto: ekraanikuvad + Canva

Koroonapettus ja tervisediktatuuri kehtestamine Austrias jätkub täiel rindel. Seekord innustatakse Austria elanikke tegema nn koroonavaktsiini tõhustusdoose üheskoos Boosta-nimelise maskotiga – see on hiiglaslik süstal, kes kampaaniafilmides inimesi vastu tahtmist vaktsineerimiskeskusesse tirib.

 

Austria pealinnas Viinis on turule toodud uus veider vaktsiinikampaania, mille eesmärk on kutsuda kodanikke üles süstima endale Covidi vaktsiini tõhustusdoose. Instagrami videos on näha, kuidas kaks meest peol räägivad, et nemad on seal ainsad, kes pole vaktsineeritud. Kui nad vaktsineerituid “idiootideks” nimetavad, ilmub nende kõrvale suureks süstlaks riietatud inimene, kes võtab meestel karmilt kõrvust kinni ja tirib nad vaktsineerimiskeskusesse.

Süstal nimega Boosta astub üles mitmes videos nii Instagramis kui ka TikTokis, kus ta jookseb mööda Viini kesklinna, kutsudes inimesi üles end Covid-19 vastu kordussüstidega vaktsineerima. TikToki videos, kus süstlal on oma konto, ründab Boosta metroos seljakotiga meest, kuna mees on ilma maskita, mida Viini ühistranspordis ikka nõuab. Ülejäänud riigis on maskide nõue aga kaotatud.

Teises Instagrami videos jagab Boosta aga “tasuta kallistusi”. Kampaaniasildil on aga kirjas, et huligaanitseva süstla reklaame rahastatakse munitsipaalsetest vaktsiinikampaania vahenditest ehk teisisõnu linna rahadest.

 

 

Aina labasemate meetmetega täieliku idiokraatia poole

Piinlikud süstlavideod on pälvinud kommentaaride rubriigis palju kriitikat: “Füüsilise vägivalla ülistamine. Braavo. Viini linna poolt edasi antud suured väärtused… See on piinlik,” kirjutab kasutaja sab_rinoschen.

”Viini linna ametlik konto. Vau, see on piinlik!” kirjutab kasutaja maxschmid4499.

 

Ka teised leiavad, et see on maksuraha raiskamine ja kampaania taga seisjatel peaks olema häbi.

“Mul pole õrna aimugi, kes selle kampaania eest vastutab, aga neil peaks tõesti enda pärast häbi olema,” kirjutab simplicityvienna.

“Milline raharaiskamine selliste kampaaniate jaoks,” kirjutab kasutaja asim.aliloski kampaaniale pöidlaid pannes.

Austria on ainus riik Euroopas, kes kehtestas oma kodanikele kohustusliku vaktsineerimise vastavalt käesoleva aasta veebruaris jõustunud seadusele. Juba märtsis otsustati aga kohustuslik vaktsineerimine lõpetada, kuna rahva vastuseis oli liiga suur.

 

Allikas: nyadagbladet.se/utrikes

 

Tõlkis Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt