Pfizeri kuldvasikas ja tõeliselt suurte valede kunst

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. november 2022 kell 16:08Foto: Flickr

Olematu COVID-pandeemia on Pfizeri jaoks olnud kullasoon. Pfizeri aastatulu peaks 2022. aastal ulatuma 101,3 miljardi dollarini, ja seda tänu COVID-i kvaasigeeniravimile, mis ei takista nakatumist ega levikut, ning Paxlovidile, ebatõhusale ja ohtlikule SARS-CoV-2-viirusevastasele ravimile, mis põhjustab COVID-ile omistatud infektsiooni. See oleks koomiline, kui see poleks nii kohutav!

 

Ja on garanteeritud, et Pfizeri rahasahtel täidetakse ääreni, kuna Ameerika Ühendriikide Haiguste Tõrje ja Ennetamise Keskuse (CDC) Immuniseerimistavade Nõuandekomitee (U.S. Centers for Disease Control and Prevention’s Advisory Committee on Immunization Practices; ACIP) on nüüd lisanud COVID-19 vaktsiinid laste, noorukite ja täiskasvanute vaktsiinikavadesse.

Selle tegevusega on CDC kindlustanud Pfizeri (ja Moderna) kaitse, et keegi ei saaks neid geenipreparaatide tagajärjel tekkinud vigastuste ja surmajuhtumite kahjude eest kohtusse kaevata. Samuti avab see riikidele ukse koolilastele süsteravimite lubamiseks, mis tagab pideva tuluvoo.

See tuluvoog võib isegi ületada varasemat kasumit, kuna Pfizer tõstis oma COVID-i mRNA toote hinda ca 400%, alates $30 viaalidoosi kohta u 110–130 dollarini, samal päeval hääletas ACIP mRNA geeniravimi lisamise poolt vaktsiinikavasse. See hinnatõus jõustub pärast praeguse ostuprogrammi aegumist.

Pfizer jahib järgmist kassahitti

Nagu teatas Kaiser Health News: “COVIDi pandeemias kogutud varandus sillutab nüüd teed farmaatsia nirvaanale: kaalulangetustablett, mis on tõenäoliselt väärt sadu miljardeid.”

Pfizer loodab välja töötada ka diabeedi, migreeni, haavandilise koliidi, eesnäärmevähi ja sirprakulise haiguse jaoks mõeldud nn kassaravim

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt