Katkend David Icke´i uuest raamatust “LÕKS”: võltsi “viiruse“ – võltsi “vaktsiini“ pettus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. oktoober 2022 kell 12:26Fotokollaaž: erakogu + reval-buch.ee + Canva.com

Käesoleva aasta augustis andis legendaarne Inglise kirjanik ja uurija David Icke välja seni tema parimaks teoseks peetava raamatu “LÕKS”, mis ilmub eesti keeles kirjastuselt Reval Buch juba novembris. Tuletame meelde, et veel enne, kui raamatud kauplustesse jõuavad, pannakse need teele Telegrami lugejatele, kes hiljemalt 20. oktoobril tellivad Minu Telegrami 50€/aasta paketi, sest meil on rõõm anda raamat tellijatele kingituseks (väärtus 30€)!

Samuti on meil suur rõõm ja au esimesena Eestis pakkuda teile tutvumiseks üht katkendit raamatust. Head lugemist!

 

Võltsi „viiruse“ – võltsi „vaktsiini“ pettus

Mida rohkem on niisugust sünteesitud geneetilist soppa, seda sünteetilisemaks keha muutub ning seda kiiremini kahaneb rahvaarv nende paljude hulgas, kel ei ole võimalik osaleda üleminekus. „Covid“ on alles sünteetilise võltsvaktsiini revolutsiooni algus. Kultuse-Schwabi Maailma Majandusfoorumi Davose virtuaalkohtumise Agenda 2022 tegi selle täiesti selgeks. Moderna juhatuse psühhopaadist tegevjuht Stéphane Bancel ja teised, kaasa arvatud USA valitsuse „tervishoiujuht“ psühhopaat Anthony Fauci, tegid teatavaks pika rea uusi mRNA sünteetilisi võltsvaktsiine. Pfizer ja BioNTech arendavad esimest vöötohatise mRNA võltsvaktsiini, Moderna aga soovib üheainsa süstiga alistada „Covidi“, gripi ja oletatava respiratoor-süntsütiaalse „viirusnakkuse“ (RSV). Väljatöötamisel on ka „viiruste“ nagu HIV, Zika, Nipah’ ja Epstein-Barri, samuti vähktõve ja muudegi haiguste vastased vaktsiinid. GlaxoSmithKline (GSK) teatas veebruaris 2022, et tõenäoliselt luuakse juba mõne kuu pärast „ohutu ja tõhus“ (niisugused on need alati, nõnda näeb juba ette stsenaarium) RSV „viiruse“ vastane vaktsiin, mida süstitakse raseduse kolmandas faasis olevatele naistele, et sünnitamisel „last kaitsta“. See viiruse ja vaktsiini pettus sepistati Rockefelleri meditsiiniuuringute instituudis (praegu on see Rockefelleri ülikool), mille 1901. aastal asutas John D. Rockefeller. Instituuti juhtis USA bakterioloog ja viroloog Thomas Milton Rivers (1888–1962). Riversit nimetati „nüüdisviroloogia isaks“, kes töötas seal aastail 1937 kuni 1956, misjärel jätkas tööd Rockefelleri sihtasutuses. Rivers toetas vankumatult Rockefellerite orkestreeritud „viiruse“ agendat. Toosama perekond lõi Suurfarmaatsia (Big Pharma) kartelli ja Maailma Terviseorganisatsiooni, mida nüüd juhib Rockefellerite teine lakei Bill Gates. Nad leiutavad üha rohkem „viiruseid“, et õigustada ikka uusi „vaktsiine“. Kas keegi arvab, et peavoolu meedia kavatseb rääkida teile tõtt „Covidist“, „kliimamuutusest“ või millestki muust, kui Rockefellerid ja Gates kulutavad koos teiste Kultuse miljardäridega meedia häälestamiseks sadu miljoneid? Kasusaajad on nii BBC kui ka Londoni ajaleht The Guardian.

Vabalt mõtlev inimene küsib, kuidas keegi üldse teab, et tal on „Covid“. Millegi eksistentsi ei tõesta asjaolu, et kõik sellest räägivad. Ah et suur enamus ei saa eksida? Oh, saab ikka küll ja enamasti ongi nõnda, nagu „ajalugu“ kinnitab. Küsigem – kuidas teie teate? Mul olid sümptomid. Jah, gripi, kopsupõletiku ja paljude muude haiguste sümptomid. Minu test oli positiivne. Jah, sootuks mingi muu test! PCR-test, millega tuvastati suurem osa kõikidest oletatavatest juhtumitest, ei avasta nakkushaigusi ega kinnita, et olete haige. Kes seda ütles? PCR-testi looja, USA Nobeli preemia pälvinud biokeemik Kary Mullis, kes osutas, et PCR lihtsalt teeb „palju kära eimillestki“. See kopeerib geneetilist materjali. See ei identifitseeri nakkushaigust ega „viirust“. Oletatavate „asümptomaatiliste juhtumite“ arutus leiutati selleks, et selgitada kõike seda täiesti tervetele inimestele, kes andsid positiivse testi, ehkki see ei testi mingit „viirust“. Samuti õigustati sellega sümptomiteta ja tervete inimeste ruumidesse sulgemist ja isoleerimist, mida ei olnud kunagi varem tehtud, eemärgiga põhjustada võimalikult suurt majanduskahju. Selle raamatu kirjutamise ajaks oli Ühendkuningriigi Tööpartei juht Keir Starmer andnud kuus korda „Covidi“ positiivse testi ja on isoleeritud, seega ei ole ta ikka veel mõistnud, et see test on pettus, või ta ei soovi, et meie seda teaks. See tüüp on nii vintske, et kõik on võimalik.

„Omikroni“ (sõna omicron anagramm moronic tähendab inglise keeles idiootlikkust) võlts „teisend“ levivat kiiremini ja põhjustavat rohkem „haigusjuhtumeid“. Ei, päriselt mitte. PCR-test peaks positiivse tulemuse osutamiseks tuvastama kolm niinimetatud „praimerit“. „Omikroni“ puhul vähendati see arv kaheni, mistõttu seniste negatiivsete tulemuste voog muutus otsekohe positiivseks ning „juhtumite arv“ palju suuremaks. Nii ulatuslik on pettus, millega meil tuleb tegelda. Ja ühtaegu on nõnda, et mida rohkem „võimendate“ PCR-testi, seda rohkem positiivseid tulemusi saate, sest see muutub näidises peituva geneetilise materjali suhtes tundlikumaks. Rõhutan, et tundlikumaks ei muututa „viiruse“, vaid enama geneetilise materjali suhtes. Isegi massimõrvar Anthony Fauci teatas, et üle 30 PCR-võimendustsükli muudab mis tahes „positiivse“ mõttetuks. Ühendkuningriigi tervishoiuteenistus (NHS), samuti samasugused maailma muudes riikides on kasutatud 45 tsüklit, teised „juhtumite“ suure arvu saamiseks vähemalt neljakümmet. Mida arvata kiirmeetodi süljetestist? See on nii kasutu, et pikka aega tuli mis tahes positiivset tulemust kinnitada PCR-testiga, mis ei testigi „viirust“. PCR diskrediteeriti põhjalikult, see kaotas toetuse, seega ei peetud sedalaadi kinnitust enam vajalikuks ning kurikuulus tähtsusetu kiirmeetodi süljetest määrab ise „juhtumi“. See on arulagedus. Süljetestid peaksid tuvastama antikehad, kuid antikehad on mittespetsiifilised. Mille antikehadest üldse räägitakse? On teada vähemalt 60 muu haiguse tekitatud antikehi, mis osutavat HIV „viirusele“, ehkki üheski maailmas ilmunud teadusartiklis ei ole selle, nagu ka SARS-CoV-2, olemasolu kunagi tõestatud. Samuti ei ole seda puhastatud ega isoleeritud mingist muust geneetilisest materjalist ega näidatud (a) et see eksisteerib või (b) põhjustab seda, mida väidetakse põhjustavat. Samuti ei ole ainsatki „Covidi“ testi kinnitatud puhastatud ja isoleeritud „viiruse“ olemasoluga. Kõik see on pettusevärk.

 

Mis HIV?

Kary Mullis pajatab oma iseäralikus autobiograafias „Dancing Naked In The Mind Field“ („Mõistuse väljal alasti tantsides“), kuidas ta küsis paljudelt „ekspertidelt“ tõendit, et „HIV viirus“ põhjustab AIDS-i. Ükski neist ei osanud mainida ainsatki teadusartiklit, mis tõestaks selle olemasolu või põhjust, sealhulgas ka Luc Montagnier, kes oli HIV kaasavastajana pälvinud Nobeli preemia. Prantsusmaa Pasteuri instituudi teadur Montagnier sai selle preemia koos Robert Galloga USA rahvuslikust terviseinstituudist (NIH), mida juhib – just nii! – mister „Covid“, massimõrvarist psühhopaat „doktor“ Anthony Fauci. Mullis kirjutas: „Ei Montagnier, Gallo ega keegi teine ole avaldanud artikleid ega kirjeldanud eksperimente, mis juhtisid järeldusele, et HIV tõenäoliselt põhjustab AIDS-i.“ Ansambli Queen jumaldatud laulja Freddie Mercury andis „HIV“ positiivse proovi, misjärel talle manustati letaalset ravimit AZT, mis jõudis turule kemoteraapia ravimina, kuid kõrvaldati müügilt liigse toksilisuse tõttu. Mis? Kas oskate ette kujutada, kui toksiline see peab siis olema, võrreldes kasutusloa saanud erakordselt mürgiste keemiaravipreparaatidega?? AZT, mida reklaamib „Covidi“ ja võltsvaktsiinide valetaja Fauci, hävitab saatuslikult luuüdi ja koos sellega immuunsüsteemi. Freddie Mercury olevat surnud „AIDS-i“, aga mida see põhjustas? Hävitas immuunsüsteemi. USA korvpallikuulsus Magic Johnson andis 1991. aastal samuti positiivse HIV-proovi (vt SARS-CoV-2, sama lugu), Fauci soovitusel raviti teda AZT-ga. Ta haigestus – nõnda see pidigi olema – ja loobus sellest preparaadist. Nende ridade kirjutamise ajal on Magic Johnson endist viisi elus. Berkely California ülikooli molekulaar- ja rakubioloogia professor doktor Peter Duesberg paljastas HIV/AIDS-i pettuse oma 1996. aastal ilmunud raamatus „Inventing the AIDS Virus“ („AIDS-i viiruse leiutamine“). Johnsoni kohta kirjutas Duesberg nõnda:

Novembris 1991, kui Magic Johnson taotles abielulitsentsi, osutus ta HIV-positiivseks. Magic oli täiesti terve, kuni AIDS-i spetsialist Antony Fauci NIH-st, New Yorgi Aaron Diamondi AIDS-i uurimiskeskuse praegune direktor David Ho ja Magicu ihuarst soovitasid talle AIDS-i profülaktikaks preparaati AZT. Mõne päevaga halvenes Magicu tervis järsult. Detsembris 1991 kirjutati ajalehtedes: „Magic näeb kõige hullemat luupainajat teoks saamas – ta tervis halveneb.“

Magicu tervis hakkas halvenema alles pärast AZT manustamist… aga äkki Magicu sümptomid kadusid – nagu ka kõik teated tema sümptomitest ja ravimisest… Magic vastas õppejõule, et „ta oli mõnda aega ravinud ennast AZT-ga, kuid siis sellest loobunud“. Meedia eelistas neist uudistest vaikida.

 

HIV/AIDS-i pettus oli SARS-CoV-2/Covid-19-i eelmäng. Duesberg osutas, et puuduvad mis tahes tõendid, kas HIV üldse eksisteerib või kas see põhjustab omandatud immuundefitsiidi sündroomi (AIDS). Ta kirjutas HIV „avastamisest“ nõnda:

Sellest kuulutati juba enne, kui oli avaldatud selle viiruse teooria mis tahes teaduslikke tõendeid. Pretsedenditu manöövriga hiiliti teaduskogukonna eelretsenseerimisest kõrvale. Pressikonverents taandas teaduse tavapäraseks teadusliku hindamise protsessiks, mis lähtus kutseliteratuuris avaldatud publikatsioonidest…

 

Nende kohta, kes olevat surnud „AIDS-i“, öeldi, et nad lahkusid elust mingi „AIDS-iga“ seotud haiguse tagajärjel. Nende hulka kuulusid kandidoos (seeninfektsioon), kokidioidomükoos, krüptokokoos, tsütomegaloviirus, lihtherpes,  Herpes zoster (vöötohatis), histoplasmoos, neurokognitiivsed häired, kurnatussündroom, kopsupõletik, salmonella, toksoplasmoos ja tuberkuloos. „AIDS-ist“ põhjustatud vähktõveliikide hulka kanti päraku- ja emakavähk, Kaposi sarkoom ning lümfoomid. Nõnda pettus toimib: kui teid tunnistatakse HIV-positiivseks (ehkki HIV olemasolu pole kunagi tõestatud) testiga, mis ei testi midagi, ja te surete mingisse „AIDS-iga seotud haigusse“, siis öeldakse, et surite „AIDS-i“. Kui test, mis ei testi midagi, tunnistab teid HIV-negatiivseks, ja te surete mõnda loetletud haigusse, siis mainitakse surmapõhjusena seda, mitte „AIDS-i“. Samamoodi on siis, kui te annate SARS-CoV-2 positiivse testi ja surete 28 päeva jooksul mingi muu haiguse tagajärjel, siis märgitakse surmatunnistusele „Covid-19“ ja see kantakse „Covidi-surmade“ registrisse. Kui teie SARS-CoV-2 test osutub negatiivseks, siis kirjutatakse surmatunnistusele haigus, mis teie elu tegelikult lõpetas. USA arst Andrew Kaufman on suurepärane mees ja kirglik võitleja, kes rõhutab, et „Covidi viirust“ ei ole olemas, ning paljastab ulatuslikult „viiruse“ teooria mõttetuse. Ta saatis mulle videoreportaaži, mille 1998. aastal oli tellinud Ühendkuningriigi Channel 4 News; sellest selgub, et puuduvad HIV-i olemasolu mis tahes tõendid ning (a) seda pole kunagi isoleeritud ega puhastatud ja (b) ühe ja sama inimese „testid“ osutusid ühtaegu positiivseks ja negatiivseks. Seda filmi ei lastud Channel 4 Newsi keelu tõttu  kunagi eetrisse. Too ammune lugu kordub taas. Näete seda reportaaži praegu saidil Davidicke.com.

 

Mille testimine?

„Covid-19“ on võltsist „viirusest“ põhjustatud võltshaigus, mis peab õigustama keha muutvate, tervist laostavate, surmavate võltsvaktsiinide kasutamist. „Viiruse“ olemasolu illusioon tekitatakse testiga, mis ei testi midagi, ehkki see võimaldab võltse „haigusjuhtumeid“ ning manipuleerimist diagnoosiga, mis kantakse surmatunnistusele ning millega suurendatakse surmade arvu. Nõnda siis paistab gripp kogu maailmas ei tea kuhu kaduvat, aga esile ilmub „Covid“, sest gripp diagnoositi ümber „Covidiks“. Briti näitlejal Laurence Foxil oli nohu, teda testiti „viiruse“ tuvastamiseks (milleks küll??) ja kui test, mis ei testi midagi, osutus positiivseks, siis kuulutas ta Twitteris, et põeb „Covidit“. Tal oli kuramuse tugev nohu. PCR-testi leiutaja Kary Mullis teatas avalikult, et tema test ei tuvasta nakkushaigusi ega osuta, kas olete haige või mitte, kuid nüüd kurikuulsaks saanud sakslasest viroloog Christian Drosten lõi koos teistega PCR „protokolli“ just jaanuaris 2020, kui „Covidi“ pettus välja mängiti. Drosteni protokoll oli eelretsenseerimata, kuid sellegipoolest soovitasid Kultusele kuuluv ja selle asutatud Maailma Terviseorganisatsioon ning Gatesi tahtel ametisse määratud suli, peadirektor Tedros Adhanom Ghebreyesus, nimetatud protokolli otsekohe liikmesriikides (see tähendab, peaaegu kogu maailmas) kasutusele võtta. Seejärel asus Drosteni kaasosaline testi jõuliselt maha tegema. Puänt kõlab nõnda: Drosteni jõuk pidi tunnistama, et nad koostasid protokolli ainsagi oletatava „viiruseta“. Selle asemel oli neil ainult hiinlaste arvutimudel. Haigetelt patsientidelt ei võetud ainsatki „elavat viirust“, millega „testi“ hinnata. See klapib avaldusega, mille USA televisioonis tegi Hiina haiguste kontrolli ja ennetamise keskuse (CDC) peaepidemioloog doktor Wu Sun You. Kui temalt küsiti, miks „Covidi viiruse“ andmeid ei jagatud kogu maailmaga, vastas ta: „Nad ei isoleerinud viirust – selles oli probleem“. Nad ei isoleerinud ega puhastanud materjali, mida nimetati „viiruseks“, näitamaks (a) et see eksisteerib ja (b) põhjustab seda, mida see nende väitel pidi põhjustama.

Kultusele kuuluvad USA haiguste kontrolli ja ennetamise keskuse (CDC) ning toidu- ja ravimiamet (FDA) on rääkinud midagi samasugust PCR „testi“ protokollide loomisest ilma „naturaalse viiruseta“. Pfizeri tegevjuht, massimõrvarist psühhopaat Albert Bourla ütles intervjuus, et nad testisid [võltsi] vaktsiini [võltsi] „omikrontüve“ puhul, kasutades „pseudoviirust“ – „Ei, mitte reaalset viirust, see on meie laborites konstrueeritud viirus, mis on omikronviirusega identne.“ Öelduga pidas ta silmas, et tegemist on arvutiprogrammiga ning et SARS-CoV-2 oli olnud seda algusest peale. See on arvutiga kokku soperdatud „genoom“, mis peab varjama fakti, et toda „naturaalset“ ei eksisteeri. Kui „originaalset viirust“ ei ole kunagi muust geneetilisest materjalist isoleeritud – seda polegi tehtud –, siis kuidas sai Bourla väita, et tal on omikronviirusega identne „pseudoviirus“? See kõik on lausa hull, täiesti asjakohaselt on omicron sõna moronic (idiootlikkus) anagramm. Informatsioonivabaduse Akti nõudeid on kuhjakaupa saadetud üle kogu maailma valitsustele, tervishoiukorraldajatele ja laboritele; kõik need soovivad teaduslikke tõendeid, et „Covidi viirus“ on isoleeritud ja puhastatud. Keegi ei ole kunagi vastanud. Tõsiasi, et „viiruse“ olemasolu ei ole iialgi tõestatud, vapustab mõistust; tean seda, kuid seegi on tõsi.

 

Nõelad, heinakuhjad ja antibiootikumid

Kui paljud neist, kes on uskunud selle „viiruse“ lugu, tunnevad naeruväärset protsessi, millega väidetakse, nagu eksisteeriks mõni „viirus“, mis põhjustab seda, millest räägitakse? Sõna otseses mõttes mitte keegi, nõnda kõlab vastus. Oleme korduse juures tagasi. Kui palju kordi, alates 2019. aasta lõpust, on inimestele viiruse olemasolust räägitud? Kui palju kordi on nad kuulnud, et „viiruseks“ nimetatav põhjustab haigust? Lakkamatu kordamine klopib mõistust alistuma, pealegi „igaüks teab seda“. Oh, kas tõesti? Kuidas „igaüks“ seda teab? Tegelikult on igaüks kuulnud seda alatasa korratavat mantrat. Kui PCR leiutaja Kary Mullis otsis HIV-i eksisteerimise tõendit, siis küsis ta oma töökoha laboris viroloogilt – viroloogilt – osutusi, et HIV eksisteerib ja põhjustab AIDS-i. „Teie ei vaja mingeid osutusi,“ vastas viroloog… „Kõik teavad seda.“ Mullis soovis mingit kinnitust, aga seda ta ei leidnudki. Kui keegi usaldusväärseks peetav isik, professor või kõlava ametinimetusega „viroloog“ on kord seda faktina maininud, siis sõna otseses mõttes kogu inimhierarhia, alates kaasteadlastest ja akadeemikutest kuni meedia ja avalikkuseni tunnistavad kuuldu ainsagi lisaküsimuseta tõeks. See on tõepoolest nii lihtne. Teie ei saa vabastada oma mõistust tajukontrollist, kui see ei lakka OTSEKOHE! Mõistuse vabastamine ei ole enne seda võimalik. Me soovime kõigepealt tõendeid, aga kui neid ei ole, siis ma ei usu mingit väidet enne, kuni see on kinnitust leidnud. Kui sedasama kriteeriumit oleks rakendatud „Covidi“ puhul, siis oleks „pandeemia“ lõppenud 24 tundi pärast seda, kui Kultusele kuuluv Maailma Terviseorganisatsioon oli selle välja kuulutanud. Asjaoludega sobitumiseks muudeti „pandeemia“ määratlust.

Niisiis, kuidas otsustatakse, et on olemas miski viirus ning et see põhjustab midagi, nagu sellele süüks pannakse? Pange end valmis. Kirjeldan teile järgnevalt protsessi, millega väidetakse, nagu oleks SARS-CoV-2 olemas ja põhjustaks „Covid-19“-t…

Loe edasi David Icke´i raamatust “LÕKS” (2022, Reval Buch), mis ilmub eesti keeles novembrikuus.

 

NB! Telegrami lugejad, kes tellivad hiljemalt 20. oktoobril 2022 Minu Telegrami 50€/aasta paketi, saavad raamatu endale kingituseks (väärtus 30€)!

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt