Erki Kaikkonen: Mina armastan väga tähistada, ilmselt ka sina?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. detsember 2016 kell 20:09erkiReedel, 23. detsembril toimub klubis 9/11 Jõuluball, mille teeb eriliseks lisaks maagilisele sisedekoratsioonile ja fantaasial lennata lubavale dresscode´ile ka fakt, et terve öö kestev house-tantsupidu on alkoholivaba! Kuna meile väga alkovabad peod meeldivad, palusime sel teemal mõtiskleda ka ühel selge sammuga tantsida armastajal – jutuvestjal, koolitajal ja elu-uurijal Erki Kaikkonenil.

 

Erki Kaikkonen: Mina armastan väga tähistada, ilmselt ka sina?

Õigupoolest olen mõistnud, et igas päevas tuleb leida midagi, mida tähistada ja siis ka seda tähistada! Kõige enam meeldib mulle aga tähistada koos sõprade ja sõprade sõpradega. Miks? Sest need on inimesed, kes on piisavalt tundlikud, et hoolida.

Iga inimese elu on täidetud teatud harjumustega. Sest see on miski, mis on läbi proovitud ja sa tead, mida oodata. Miks mitte teha midagi teist moodi?

Kui sa soovid kogeda midagi teistsugust, pidutseda inimestega, kes piisavalt tundlikud üksteise suhtes, et kõigil oleks hea pidutseda, siis on see pidu just Sinule. See pidu on kindlasti rohkem, kui tavaliselt paik, kus iga üks on ise endana, mitte kellegi teise moodi, just oma moodi! Sealjuures on mitte vähe oluline seik, et mitte keegi ei ole seal kergelt või raskelt švipsis.

Üsna levinud on pidudel käimine peamiselt hea muusikatausta ja sotsialiseerumise eesmärgil, ning sotsialiseerumist julgustava kangema kraami pruukimise saatel. Kuid on veel teine küllaltki hea põhjus, mis Eestiski on laienemas ja nõudlus selle järgi on kasvamas. Selle kandvaks sambaks on armastus hea DJ loomingulise heliruumi vastu. Ning soov seda heliruumi maksimaalselt läbi elada. Jah, sa oled minust täiesti õigesti aru saanud, sellel peol on inimesed, kes armastavad tantsida hea muusika järgi!

Siinkohal pean tunnistama, et ma isiklikult eelistan just selliseid pidusid, kus on mõnus tantsida ja kus inimesed märkavad üksteist. Ja selle pärast on seal hea olla. Ja tõsi, need on enamasti alkoholivabad peod.

Kui sa nüüd end ära tundsid, siis on see pidu tõenäoliselt just Sulle!

Erki Kaikkonen

 

Alkoholivaba Jõuluball!

Klubi 9/11 muutub vaid 23. detsembri ööks talvevõlumaaks, mille loob oma meeskonnaga lavadekoraator ja kunstnik Ain Talalaev. Et aga võlumaa veelgi täiuslikum saaks, on peol ka dresscode – ballile oodatakse inimesi punastes, rohelistes, valgetes, hõbedastes või kuldsetes rõivastes ja kohapeal tehakse ka UV-maalinguid. Joogiks pakutakse alkoholivabasid kokteile, smuutisid ja glögi ning öö jooksul on programmis ette näha ka mitmeid üllatusi ja showsid.

Alkoholivaba peo korraldamine on klubi eestvedajate peas tiksunud juba pikalt. “Ja millal siis veel, kui mitte jõuludel,” küsib 9/11 üks asutajaid Tarmo Kull, kes on legendaarseks saanud sellega, et on ligi 15 aastat pea igal nädalavahetusel täiesti kainelt pidutsenud.

“Lähme peole teadmisega, et me ei vaja lõõgastumiseks ja hea enesetunde tekitamiseks tuge alkoholist. Meis on kõik olemas ilma selletagi. Seega eesmärk on peo lõppedes lahkuda veel parema tundega, kui tulime! Ei mingeid tüsistusi, alles jääb vaid ilus selge ning rõõmustav mälestus,” nendib Rain Tunger aka muusikamüstik Solid Steel, Raadio 2 õhtuse muusikavööndi järelkuulatuima saate “Progressioon” autor, kes ka peol muusikat mängib.

Jõuluball kulgebki valdavalt proge ja tech-house´i rütmides. Puldis on lisaks Solid Steelile ka Sten Roosvald ja 9/11 resident DJ-d Type-O, EQ, Joel Haugas ja Hando Tõnumaa.

Jõuluball_uus_event cover

Kuula ka Jõuluballi DJ-de stiilinäiteid:

 

Ööklubi 9/11 asub aadressil Tulika 9/11, Jõuluball algab 23. detsembril kell 21.00.

Lisainfo: Jõuluball Facebookis

Foto: Sten Roosvald

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt