Täna õhtul saab klubis 9/11 taas alkoholivabalt lustida!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. juuni 2017 kell 11:59Tallinna klubi 9/11 külastajate südamed võitnud alkovaba pidu toimub täna, 10. juunil juba kolmandat korda. Peosarja nimi “Eetiline hedonism“ tähendab nii peo maksimaalset nautimist kui ka samal ajal oma tervise hoidmist ja peokaaslastesse heatahtlikult suhtumist.

 

“Eelmisel kahel peol saime eriti palju tagasisidet just naistelt, kes ütlesid, et tundsid end tantsuplatsil ilma alkoholi vaibita palju turvalisemalt ja vabamalt, kui tavalistes klubides,“ ütleb 9/11 üks asutajaid Tarmo Kull.

“Meie pidu on mõelnud just nendele täiskasvanutele, kes usuvad kogu südamest lõbutsemisse – ees on ootamas terve öö kestev alkoholivaba tantsupidu,” lisab Kull, kes ise on ligi 15 aastat igal nädalavahetusel täiesti kainelt pidutsenud.

Meeleolu loovad lisaks heale muusikale ja UV-maalingutele ka kahekorruseline väliterrassterrass, unistuste lounge ning mööda klubi laiali paisatud lõbusad atraktsioonid. Alkoholi asemel erutavad meeli maitsvad smuutid, jäätisekokteilid, süütud mahlajoogid ja mõnusad suupisted.

 

 

Alkoholivaba peo musikaalse poole eest vastutavad:

♫ Mattias Naan (Kaabel), hobi-DJ kes on 9 aastat Raadio2’s kaabeldanud.

R2 “Kaabel”

♫ Paula (Still Out, Piidivabrik), tüdruk, kellele meeldib mänguline house/tech house

Paula Mixcloud

♫ Taavi Tiirmaa (9/11)

Taavi Mixcloud

♫ Hendrik Suurhans (Soma Soma)

Hendriku Mixcloud

 

Lisainfo: Eetiline hedonism Facebookis

 

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt