Kuidas planeerida elu parimat suve: 5-sammuline plaan

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. juuni 2024 kell 14:32Foto: ekraanikuva/ dashboardliving

Kuidas sina tavaliselt oma suve planeerid? Kas kulged niisama ja vaatad käigu pealt? Või hakkad juba varakult eesmärke seadma ning leidma viise, kuidas need teoks teha? Brent & Sara asutasid platvormi Dashboard Living, et jagada oma reisidelt saadud mõtteid, sihtkohti ja seiklusi ning inspireerida teisi maailma nägema.

Nende koostatud 5-sammuline tegevuskava annab nõuandeid elu parima suve sisustamiseks.

 

“Kuhu suvi kadus?”… Kas sa oled seda kunagi küsinud? Jah, meie ka! On liiga tavaline, et veedame talvekuud unistades sellest, kuidas me oma suve veedame, ja seiklustest, mida ette võtame, et jõuda suve lõpuni ja avastada, et pea kõik jäigi vaid unistuseks.

 

Kuhu kogu aeg kadus?

On ülilihtne pressida ajakava täis pereüritusi, koduprojekte, asjaajamist ja muid kohustusi, mille puhul unustame oma suvepuhkust ja seikluseesmärke tegelikult planeerida (ja täita). Need on need reisid või seiklused, millele mõtlete külmematel kuudel ja unistate soojemate ilmade saabumisest. Võib-olla on see perekondlik telkimisretk, mida olete oma lastele lubanud. Võib-olla on see adrenaliini tekitav seiklus, mida olete alati tahtnud teha, näiteks taevasukeldumine või parvematk. Võib-olla olete tahtnud saada akvalangisti tunnistust või sooritada mägimatka. Võib-olla veeta lihtsalt pikka nädalavahetust ainult oma partneri või abikaasaga ja lülitada kõik seadmed välja. Mis tahes asi see ka poleks, SEE suvi on selle teoks tegemiseks.

**

Täpselt kaks aastat tagasi planeerisime oma esimest Dashboardi seiklust – reisi Kanadasse, Newfoundlandi. See reis oli alguseks sellele, mis on muutunud üheks seikluseks teise järel ja selleks ajaks, kui esimese aasta suvi sai läbi, olime saavutanud rohkem, kui oleksime kunagi ette kujutanud!

Saime nii palju hämmastavaid kogemusi, kohtusime teel uskumatute inimestega ja õppisime tohutult, mida tähendab planeerida (ja kogeda) kõigi aegade parimat suve.

Sel aastal plaanime taas suuri seiklusi ega jõua ära oodata, et saaksime teid endaga kaasa võtta. AGA me ei taha teile näidata kõiki hämmastavaid asju, mida saate teha. Me tahame aidata teil NEID TEHA! Niisiis, see ongi selle blogi eesmärk.

 

Kuidas planeerida elu parimat suve? 

See, mida me teiega jagame, võib tunduda hullumeelselt lihtsana… sest nii see on! Komistuskivi, mis inimeste teele satub, pole mitte see, et protsess on keeruline, vaid see, et seda protsessi tegelikult kunagi ei toimugi. Kuid seda saab muuta. Seega enne, kui jätkate lugemist, haarake pliiats ja paber, sest seiklused vajavad planeerimist.

1. samm: mis siis, kui piiranguid poleks …

Enne esimeste sõnade ja ideede kirjutamist pidage meeles, et see on harjutus suurelt unistamiseks. Ülejäänu selgitame välja hiljem. Ärge takerduge teemasse “mis siis, kui”. Kui tunnete, et vabandused või mõni negatiivne jama ligi hiilib (st “Mul ei ole piisavalt aega”, “Mul pole piisavalt raha”, “Ma ei saaks seda kunagi teha”), lihtsalt j

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt