Meelis Lao räägib vestlusõhtul sellest, kuidas elus vastu pidada

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. november 2019 kell 14:01Foto: GoodNews

10. detsembril toimub Tallinnas Kultuurikatlas enneolematu vestlusõhtu “Minu kogemus”, kus kaks meest – Meelis Lao ja Tiit Trofimov – oma elu kuulajate ees lauale laotavad. Lao räägib sellest, kuidas elus vastu pidada ja uuesti püsti tõusta, kui elu lööb; Trofimov aga vestab oma pankrotikogemusest. Vestlusõhtut modereerib Neeme Raud.

 

Kunagi Eesti allilma liidriks ja suhtekorraldajaks tituleeritud sõnapidajamees Meelis Lao on viimasel ajal elanud pigem tagasihoidlikku elu, tegelenud sisekaemusega ja leidnud elus uue missiooni: aidata oma kogemuste jagamisega inimesi valele teele sattumast. Meelis soovib oma kogemusi jagada kõigiga, kellel võiks sellest kuidagi kasu olla. Ta on kindel, et inimesel on tohutu vägi tulla läbi kõigest, ka kõige hullemast ja jääda ellu kõigest ja kõigist hoolimata. Ja kogemust sellel mehel jagub, olles pääsenud seitse korda surmasuust.

“Olen valmis inimestega jagama seda, kuidas kõigest hoolimata elus vastu pidada, uuesti püsti tõusta, kui elu meid lööb! Ja elu lööb meid meie teel sihtide poole alati ja vahel on need löögid väga tugevad või lausa surmavad! Mind on elu löönud korduvalt, aga igast elulöögist püsti tõustes kasvabki meie iseloom,” ütleb Lao.

Meelis Lao vestlusõhtul "Minu kogemus"

Oma elu õppetundidest räägib ausalt ja avameelselt Meelis Lao 10. detsembril Kultuurikatlas algusega 19:00.Vestlust modereerib Neeme Raud.Üritusest saadud tulu läheb Vähiravifondile "Kingitud Elu". Piletid on saadaval Ticketeris.

Posted by Mustjavalge on Neljapäev, 28. november 2019

Lisaks saab sõna terapeut ja sündmustekorraldaja Tiit Trofimov, kes räägib lahti oma pankrotikogemuse, kuidas ta tõusis, langes ja kaotas kõik, mis tal oli ning sellest kõigest välja tuli.

“Soovin jagada valu tagamaid, arutleda ahnuse, kurbuse, meeleheite, lootusetuse ja lootuse, väe ja taipamiste teemal ning rääkida, miks see kõik minu elus vajalik oli ja mida olen sellest õppinud,” tutvustab Trofimov.

Vestlusõhtu juht Neeme Raud on vabakutseline ajakirjanik, kes oli pikalt Eesti Rahvusringhäälingu korrespondent Ameerika Ühendriikides.

 

Uuri lisaks: “Minu kogemus” FB, Ticketer

Foto: GoodNews

 

Toimetas GoodNewsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt