Video! Meelis Lao Vabaduse väljakul 15.05.2021: tundub, et kõigil on ees prillid, mis moonutavad tegelikkust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. mai 2021 kell 9:08Foto: ekraanikuva + Canva

15. mail toimus terve päev Tallinnas Vabaduse väljakul meeleavaldus ÜHEL PÄEVAL – KÕIK KOOS, mis oli osa ülemaailmsest sündmusest World Wide Rally for Freedom 2.0, mis seisis vabaduste, inimõiguste ja tarkade lahenduste eest. Telegram tegi sündmusest otseülekannet, mida saad täispikkuses vaadata siit. Avaldame ka kõik meeleavaldusel peetud kõned, järgnevalt on teie ees ettevõtja ja mentor Meelis Lao.

 

“Ühiskonnas on tavaliselt 3-5% selliseid pealehakkajaid, julgeid, avatud silmaringiga inimesi, kes tahaksid midagi muuta ja isegi neid üritatakse suunata valele teele,” leiab Meelis Lao oma mõtiskluses ühiskonna keerdkäikude ja praeguse olukorra üle Eestis ja maailmas ning leiab, et tagajärgede asemel tuleks tegeleda põhjustega.

VAATA VIDEOT SIIT:

Tegu oli jätkuprotestiga 20. märtsil toimunud Word Wide Rally for Freedom´ile, mis toimus ka Eestis, olles ainus meeleavaldus maailmas, mis toimus suuremas osas autodes, mitte masskogunemisena.

15. mai meeleavalduse sisu kohta saad pikemalt lugeda siit.

 

Vaata lisaks: Meeleavalduse Facebook

Heli: Telegram

Video: Hierba Preciosa

Foto: ekraanikuva + Canva

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt