Videod: Mida mehed tegelikult mõtlevad?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. oktoober 2019 kell 18:38Tallinnas Telliskivi Loomelinnakus toimub 13. oktoobril ülimenukaks osutunud ja ainult meestele suunatud suurseminar “Vaba mehe tee“, kus seekord räägivad mehed sisemisest võitlusest ja vabadusest. “On taaskord aeg meestena kokku tulla, et ausalt ja avatult jagada oma sügavamaid teadmisi ning kogemusi, et siis üheskoos väekamatena edasi liikuda,” seisab seminari tutvustuses.

 

Edukas karjäär, perekond, võim ja võitlus, au ja kuulsus, ka raha – kõige nimel peab võitlema ja edasi pürgima! Aga midagi on ikka puudu… Kuidas on võimalik sellest ringist välja astuda ja võtta elu eest täielik vastutus? Ehk on see kontakt iseenda ja ürgse väega? On aeg äratada meeste vägi!

Seminari alapealkirjaga “Aeg iseendale!“ peaesineja on suure elukogemusega tervendaja ja suhete terapeut Ronski A. Kosky (Kanada). Oma sügavamast tõest räägivad ka psühholoogia teadusmagister Alar Tamming, šamanismi elustiili praktiseerija Tõnu Talimaa, tippkoolitaja ja raamatu “Ratsionaalne emotsionaalsus“ autor Alar Ojastu, ettevõtja Marek Koit, aktiivmeditatsioonide õpetaja Tiit Trofimov ja enesearengunõustaja Raivo Juhanson.

Mida mehed siis tegelikult mõtlevad? Vaata videosid ja kui oled mees, siis saad juba pühapäeval täpsemalt teada, kui kohale lähed!

Ettevõtja Marek Koit:

Aktiivmeditatsioonide õpetaja Tiit Trofimov: 

Uuri lisaks: Vaba Mehe Tee, Piletilevi

Foto: wallpaperpulse.com

 

Toimetas GoodNewsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt