“Must ja valge” MMS-i teemalise vestlusõhtu külaliseks on Janika Veski

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. mai 2019 kell 14:45Foto: Terje Atonen

Von Glehni Teatris toimub 4. juunil Tiit Trofimovi järjekordne vestlusõhtu “Must ja valge“, mille külaliseks on Janika Veski. “Arutleme ja laseme rääkida, kuulame ja küsime, mõtleme ise ja tunnetame. Millegi pärast on MMS tekitanud väga palju lärmi, vastukaja ja hirmu. On tunda väga tugevat survet teatud instantsidelt, et see üritus ei jõuaks päevavalgele ja inimestel poleks võimalik ise otsustada, kas see, millest räägime, on must või valge,“ sõnab Trofimov.

 

Vestlusõhtute sarjale “Must ja valge” kutsutakse külla inspireerivaid inimesi, kes julgevad avalikult rääkida mitte ainult oma avalikust, vaid ka peidetumast poolest.

 

Janika Veski lapse ellujäämise lugu raadiosaates “Head uudised“

Janika Veski ütles mõned nädalad tagasi Kesk-Eesti Tre Raadio saates “Head uudised“, et lapse raske haigus tõstis ta uuele vaimsele tasemele.

“Pinge oli nii suur, et mul polnud isegi võimalust tavatasandile jääda inimesena. Panin kõik oma sisemised lambid põlema ja tõstsin end vaimses mõttes kuidagi teisele tasandile, kus vaatad kõike nagu hoopis kõrgemast perspektiivist ja oled lõpuks tohutus sisemises rahus,“ sõnas ta.

“Ma tõesti ei maganud. Ööd-päevad läbi. Ma ei julgenud silmi kinni panna, kartsin, et iga hingetõmme võib tal jääda viimaseks,“ ütles Veski.

Laps on nüüd terve.

 

Kuula raadiosaate kordust siit: TRE

Vaata ka: vestlusõhtu Facebookis

Foto: Terje Atonen

 

Toimetasid Telegram ja GoodNewsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt