Podcast “Imede hommik Telegramiga” #30: Wayne Dyer ja endast lugupidamine

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. aprill 2023 kell 8:56Fotokollaaž: Triin Pärn + vanaraamat.ee + KrivosheevV / Getty Imegas + Canva.com

Teie ees on kolmekümnes Telegram.ee hommikusaade “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Pühendame tänase saate küsimusele “kuidas endast lugu pidada?” ning kasutame sellele vastamiseks Wayne Dyeri raamatut “Kavatsuse jõud”

 

“Inimene ei saa tunda end hästi, kui tal puudub iseenda heakskiit.” – Mark Twain

Sinu ego põhjustab selliseid tundeid nagu endas kahtlemine ja enesesalgamine. Kui sa püüad elada oma ego madalatasemeliste standardite järgi, siis oled sa ego pantvang. Sinu väärtust inimesena mõõdetakse sinu arvates selle järgi, mida sa oled soetanud ja saavutanud.

Kui sul on vähem asju, siis oled sa justkui vähemväärtuslik ega vääri teiste lugupidamist. Kui teised sinust lugu ei pea ja sinu väärtus oleneb sellest, millisena teised sind näevad, siis pole sul võimalik endast lugu pidada… Sinust saab madalatasemelise energiaga ego pantvang ja ego sunnib sind pidevalt püüdlema enesest lugupidamise poole teiste kaudu.

Head kuulamist:

Või kuula järgnevatelt platvormidelt:

Podcast,

Podbean,

Spotify,

iTunes

Pea meeles! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatut Million Mindsetis (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad 10% soodsamalt kasutades “Telegram” sooduskoodi.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebook’i grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt