Podcast “Imede hommik Telegramiga” #28: Tiibeti ja lääne astroloogia (külas Silja Palm)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. veebruar 2023 kell 9:42Foto: Varje Härm + Canva.com

Teie ees on kahekümne kaheksas Telegram.ee hommikusaade “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Meie tänaseks külaliseks on astroloog Silja Palm, kes on õppinud tiibeti astroloogiat Moskvas, Indias ning ka Eestis. Tema olulisemaks õpetajaks ja mõjutajaks oli munk, Lama Lobsangit, kelle õpetusi ja nägemust Silja oma tegevuses edasi annab.

 

Tegelikult algas huvi astroloogia vastu juba 7-aastaselt, kui ema tutvustas Siljale hiina astroloogia 12 loomamärki. Tiibeti astroloogia õpingutega alustas ta 2008. aastal ning täiendab enda teadmisi ka lääne astroloogiaga. Tiibetis kutsutakse astroloogiat ka tsi rik-iks ehk “arvutamise teaduseks“. See ei ole nende jaoks ainult ennustamiskunst, vaid seda kasutatakse ka aja rütmide ja tsüklite teadasaamiseks ja tundmaõppimiseks. Nende teadmiste abil olevat võimalik vähendada või vältida kannatusi ja ebasoodsaid olukordi.

Tiibetlastel on uskumus, et astroloogia kingiti teadmatuses olevatele inimestele, et neil oleks kergem olla kooskõlas loodusseadustega, aidata oluliste otsuste langetamisel ja vältida või parandada ebasoodsaid olukordi. Seega saame neid teadmisi võtta kui head teejuhti, mis aitab meil sihtmärgini jõuda ja elada suuremas harmoonias kogu meid ümbritsevaga.

Head kuulamist:

Või kuula järgnevatelt platvormidelt:

Podcast,

Podbean,

Spotify,

iTunes

Pea meeles! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatut Million Mindsetis (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad 10% soodsamalt kasutades “Telegram” sooduskoodi.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebook’i grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli RootsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt