Podcast “Imede hommik Telegramiga” #31: Külluse loomise saladused

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. mai 2023 kell 8:47Foto: Triin Pärn + Canva Creative Studio + Dehnril / Dehnril Julivin´s Images + Canva.com

Teie ees on kolmekümne esimene Telegram.ee hommikusaade “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Täna paljastame külluse loomise saladust, mida Wayne Dyer oma raamatus “Kavatsuse jõud” meiega lahkesti jagab.

“Kui mõistad, et midagi pole puudu, kuulub kogu maailm sulle.” – Laozi

 

Tee oma maailmavaatele inventuur ja küsi endalt, kui palju elujõudu suunad sa võimalike optimistlike seisukohtade väljavabandamisele, eelistades näha ebaõiglust ja ebakõla? Kas suudad muuta oma suhtumist asjadesse? Kas suudad näha võimalikku küllust seal, kus oled alati näinud puudust? Kas suudad muuta seda, mis on, muutes lihtsalt oma suhtumist sellesse?

Muuda viisi, kuidas sa asju vaatad… ja asjad, mida sa vaatad, muutuvad.

Mõnusat kuulamist:

Või kuula järgnevatelt platvormidelt:

Podcast,

Podbean,

Spotify,

iTunes

Pea meeles! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatut Million Mindsetis (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad 10% soodsamalt kasutades “Telegram” sooduskoodi.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebook’i grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli Roots

 

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt