Podcast “Imede hommik Telegramiga” #29: Abraham Hicks ja kavatsuste liigendamine

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. märts 2023 kell 8:15Foto: Foto: Triin Pärn + Sali Jonuzi Andy / Getty Images + Canva.com

Teie ees on kahekümne üheksas Telegram.ee hommikusaade “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Jätkame Abraham Hicksi  raamatuga “Külgetõmbe seadus. Abrahami õpetused” ning vaatame täna otsa kavatsuste liigendamisele. 

Mõistes, et oled ise enda kogemuste looja, tahad soove enne nende teostumist täpsemalt määretleda. Enne teadlikku loomist tuleb peatuda ja oma tõelised soovid selgeks teha.

Erinevatel eluetappidel on sul erinevad soovid. Tegelikult võib ka päeva jaotada erinevate kavatsustega osadeks. Seega aitab peatükk kavatsuste liigendamisest mõista, kui tähtis on mitu korda päevas peatuda ja mõelda, mida sa kõige rohkem tahad, et seda rõhutades veelgi kasvatada.

Head kuulamist:

Või kuula järgnevatelt platvormidelt:

Podcast,

Podbean,

Spotify,

iTunes

Pea meeles! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatut Million Mindsetis (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad 10% soodsamalt kasutades “Telegram” sooduskoodi.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebook’i grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli Roots

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt