Video: kuulutame “Aasta idiokraat 2021” hääletamise avatuks!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. detsember 2021 kell 16:58Telegram kuulutab välja aasta idiokraadi edetabeli, mille koostamisel saavad kõik meie lugejad kaasa lüüa. Kes on sinu hinnangul aasta suurim (koroona) idokraat ehk idiokraatia elluviija?

 

Olematu pandeemiaga võitlemisel on Eesti riiki juhtivate “ekspertide” ja vastutavate isikute poolt loobitud tuulde sadu miljoneid eurosid, rämedalt on piiratud inimõigusi ja samal ajal on rakendatud hunnik idiootseid reegleid, norme ja piiranguid, mille kasuks ei räägi ükski statistika ega teaduslik uuring.

Statistika kohaselt on “pandeemia” ajal Eesti haiglates vähem rahvast kui 2019. aastal. Viimase kahe aasta jooksul on haiglast läbi käinud väidetavalt koroonaviiruse tõttu ca 11 000 inimest, mis moodustab 0,84% elanikkonnast ehk alla 1%, mis tähendab, et 99% rahvast on terve. See tähendab, et nende kahe aasta jooksul on väidetavalt koroona tõttu haiglast läbi käinud alla 1% elanikkonnast. Intensiivravis on praegu vähem kui 30 inimest, mis moodustab Eesti elanikkonnast 0,002% ehk promilli.

Sel pole mitte mingit tähtsust mitu inimest said viimase ööpäevaga positiivse testi, sest Eesti rahvast on haiglates 0,00%!

See tähendab, et 99,99% on terved ja kõik meetmed, piirangud, põhiõiguste, kaubandusõiguste jms rikkumised ei ole mitte ainult ebaproportsionaalsed, vaid on lihtsalt üks diktaatorlik käitumine ning konkreetne “fuck you” kodanike suhtes ning ei oma viiruse levikule praktiliselt mitte mingisugust mõju, aga on mõjunud katastroofiliselt inimsuhetele, ühiskonna sisesele usaldusele, inimeste (vaimsele) tervisele ja majandusele.

Aga nemad räägivad haiglakohtade puudusest ja laustaudist! Eesti vastutavad isikud ehk idiokraadid on viimased kaks aastat oma rahva peal rakendanud sisuliselt mittemidagiütleva PCR-testimise metoodikat, et hoida elus müüti pandeemiast. Lastele surutakse maskid pähe. Nad väidavad, et viirus tunneb kalendrit ja kellaaega, et tal on mõõdulint ning ta teab inimeste vanust!

Need idiokraadid teevad näo, nagu nad ei teaks, et külmal, niiskel ja pimedal ajal (ehk talveperioodil) on inimesed rohkem haiged kui soojal, kuival ja päikeselisel ajal (ehk suveperioodil). Üheskoos suruvad nad seda jama meile pähe ning tsenseerivad, suukorvistavad ja naeruvääristavad kogu seda infot, mis ei lähe kokku ametliku narratiiviga. Kõige tipuks on Eestis tehtud põhiseadusega vastuolus olevaid inimkatseid ja rakendatud vabatahtlikku sundvaktsineerimist, mille saatel on tänavu Eestis surnud ligi 3000 inimest rohkem kui eelnenud 10 aasta keskmine.

Me ei tea, mis on see põhjus, miks need inimesed koroonapettust Eesti rahvale pähe määrivad. Võimalik, et mõned siin listis olijatest reaalselt usuvadki seda jama, aga kindlasti on siin inimesi, kes isikliku võimu- ja ärihuvide nimel selles ajaloo suurimas poliitilises pettuses ja inimkonna vastases vandenõus osalevad. Ja võimalik, et siin on ka inimesi, kes teavad, et kogu asi on pettus, kuid nad lihtsalt ei julge seda tunnistada. Seega pole vahet, kas need inimesed on idioodid, kurjategijad või lihtsalt arad – nad üheskoos on idiokraatia elluviijad ehk idiokraadid. Siit ka edetabeli nimetus “AASTA IDIOKRAAT 2021”.

 

Anna hääl oma lemmiku poolt siin: telegram.ee/idiokraat2021

 

Hääletamine kestab kuni 9. jaanuari keskööni.

 

Vaata lisaks: Idiokraat 2021

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt