Idiokraatia – terved inimesed on nüüd oht ühiskonnale

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. november 2020 kell 12:41Eile avaldas EPL artikli “Salajased viiruselevitajad. Pea pooled nakatunud võivad olla ainsagi sümptomita”, millest saab välja lugeda, et nüüdsest on terved inimesed oht ühiskonnale.

 

Täna ilmus sama artikkel ka venekeelses Delfis, kus selgitatakse, et kui sa tunned end suurepäraselt ja sul pole ainsatki köhatust, siis: Sellegipoolest võid sa olla koroonasse nakatunud ja sinusuguseid on kõigist nakatunutest isegi kuni 45%; ning kuigi sa seda ise ei tea, kannad sa viirust edasi iga kord, kui naerad laialt, räägid valjuhäälselt sõpradega või kallistad vanaema.”

Kui varasemalt tähendas terve ja sümptomiteta inimene seda, et ta ei ole oht ühiskonnale, siis nüüd on asjad vastupidi, sest koroonamüüti on vaja edasi müüa.

Kas on võimalik, et rahval on karjaimmuunsus ning koroona ei ole ohtlikum, kui iga-aastane hooajaline gripp? Mitte kusagil pole laibahunnikuid ja rahvas on terve – tegemist ei ole koroona pandeemiaga, vaid PCR-testide pandeemiaga.

 

Kas nüüd ongi käes Idiokraatia?

Terviseameti juht Üllar Lanno ütles hiljutises “Ringvaates”, et me testime liiga vähe, viidates, et peale 350 000 testi pole neil endiselt adekvaatset ülevaadet viirusest, seega teste peab tegema veel rohkem.

Nad on teinud 350 000 testi, aga nad pole võimelised aru saama, et haiglad on tühjad, laibahunnikuid pole, pandeemiat pole, rahvas on terve?!!

Alles äsja teatas Rapla hooldekodu juht, et sõltumata 32 positiivsest testist ei ole neil sümptomitega inimesi.

Viroloog Irja Lutsar ütles hiljuti, et isegi negatiivse testi korral peab end 10 päevaks isoleerima.

Terviseamet teatas juba oktoobri lõpus, et neile teevad muret sümptomiteta viirusekandjad – ehk siis Terviseamet on mures, et inimesed ei jäägi haigeks?

Mul on ausalt tunne, et mitte midagi ei saa enam aru. Kui jäävad haigeks on paanika ja kui ei jää haigeks on ka paanika!

Selline teater toimub olukorras, kus PCR-testi looja Kary Mullis on öelnud, et positiivne test ei tähenda, et inimene oleks haige või nakatunud.

Kokkuvõtteks: pole haigeid, pole sümptomeid, pole laibahunnikuid ja PCR-testiga ei saa otsustada, kas inimene on haige, aga vastutavad isikud ja peavoolumeedia pakuvad välja, et ainus lahendus tervete inimeste vastu on maskid, isolatsioon, veel rohkem testimist ja vaktsiinid.

Meeldetuletuseks, ametlikel andmetel suri 2017/2018 hooajal suri grippi Eestis rohkem inimesi (94), kui 2019/2020 hooajal grippi ja koroonasse kokku (12+64=76). 2018/2019 hooajal suri grippi 57 haigestunut (Terviseameti sõnul osutus see hooaeg “üheks leebemaks viimase viie aasta jooksul“).  2017/2018 andmeid uurides tekib ka küsimus, et kui oli 5296 laboratoorselt kinnitatud gripiviiruse kandjat, siis kas tol ajal testiti ka asümptomaatilisi inimesi või ikka ainult neid, kellel olid juba haigussümptomid? 

Valitsuse rumalust ei tohi kunagi alahinnata”

– Helmut Schmidt (Saksamaa Liitvabariigi kantsler aastatel 1974-1982)

 

Hando Tõnumaa

 

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt