AASTA IDIOKRAAT 2021 – anna oma hääl!


Telegram kuulutab välja aasta idiokraadi edetabeli, mille koostamisel saavad kõik meie lugejad kaasa lüüa. Kes on sinu hinnangul aasta suurim (koroona) idokraat ehk idiokraatia elluviija?

 

Olematu pandeemiaga võitlemisel on Eesti riiki juhtivate “ekspertide” ja vastutavate isikute poolt loobitud tuulde sadu miljoneid eurosid, rämedalt on piiratud inimõigusi ja samal ajal on rakendatud hunnik idiootseid reegleid, norme ja piiranguid, mille kasuks ei räägi ükski statistika ega teaduslik uuring.

Me ei tea, mis on see põhjus, miks need inimesed koroonapettust Eesti rahvale pähe määrivad. Võimalik, et mõned siin listis olijatest reaalselt usuvadki seda jama, aga kindlasti on siin inimesi, kes isikliku võimu- ja ärihuvide nimel selles ajaloo suurimas poliitilises pettuses ja inimkonna vastases vandenõus osalevad. Ja võimalik, et siin on ka inimesi, kes teavad, et kogu asi on pettus, kuid nad lihtsalt ei julge seda tunnistada. Seega pole vahet, kas need inimesed on idioodid, kurjategijad või lihtsalt arad – nad üheskoos on idiokraatia elluviijad ehk idiokraadid. Siit ka edetabeli nimetus “AASTA IDIOKRAAT 2021”.

 

“AASTA IDIOKRAAT 2021” KANDIDAADID:

 

HÄÄLETA SIIN:

Kogu AASTA IDIOKRAAT 2021 edetabel:

 • Kaja Kallas (13%, 3,408 Votes)
 • Tanel Kiik (11%, 3,090 Votes)
 • Karmen Joller (11%, 2,908 Votes)
 • Kersti Kaljulaid (6%, 1,645 Votes)
 • Arkadi Popov (6%, 1,535 Votes)
 • Irja Lutsar (6%, 1,533 Votes)
 • Elmar Vaher (5%, 1,377 Votes)
 • Liina Kersna (5%, 1,372 Votes)
 • Jüri Ratas (5%, 1,338 Votes)
 • Krista Fischer (3%, 862 Votes)
 • Martin Herem (3%, 756 Votes)
 • Pilleriin Soodla (3%, 740 Votes)
 • Keit Pentus-Rosimannus (3%, 679 Votes)
 • Margit Sutrop (2%, 668 Votes)
 • Eerik-Niiles Kross (2%, 647 Votes)
 • Üllar Lanno (2%, 527 Votes)
 • Piret Rospu (2%, 514 Votes)
 • Heliis Raudsik (2%, 490 Votes)
 • Andres Merits (2%, 462 Votes)
 • Mari-Anne Härma (2%, 408 Votes)
 • Peep Talving (1%, 393 Votes)
 • Herman Kelomees (1%, 326 Votes)
 • Viktor Vassiljev (1%, 307 Votes)
 • Mario Kadastik (1%, 281 Votes)
 • Mihhail Kõlvart (1%, 233 Votes)
 • Gerd Kanter (1%, 182 Votes)
 • Urmo Soonvald (1%, 161 Votes)
 • Mati Heidmets (0%, 115 Votes)
 • Marek Seer (0%, 66 Votes)
 • Mart Kadastik (0%, 64 Votes)
 • Sulev Vedler (0%, 43 Votes)
 • Erik Abner (0%, 16 Votes)
 • Urmo Saareoja (0%, 14 Votes)

Total Voters: 4,972

Loading ... Loading ...

 

Hääletamine lõppes 9. jaanuaril 2022 kell 23:59.

 

***

Statistika kohaselt on “pandeemia” ajal Eesti haiglates vähem rahvast kui 2019. aastal. Viimase kahe aasta jooksul on haiglast läbi käinud väidetavalt koroonaviiruse tõttu ca 11 000 inimest, mis moodustab 0,84% elanikkonnast ehk alla 1%, mis tähendab, et 99% rahvast on terve. See tähendab, et nende kahe aasta jooksul on väidetavalt koroona tõttu haiglast läbi käinud alla 1% elanikkonnast. Intensiivravis on praegu 30 inimest, mis moodustab Eesti elanikkonnast 0,002% ehk promilli.

Sel pole mitte mingit tähtsust mitu inimest said viimase ööpäevaga positiivse testi, sest Eesti rahvast on haiglates 0,00%

See tähendab, et 99,99% on terved ja kõik meetmed, piirangud, põhiõiguste, kaubandusõiguste jms rikkumised ei ole mitte ainult ebaproportsionaalsed, vaid on lihtsalt üks diktaatorlik käitumine ning konkreetne “fuck you” kodanike suhtes ning ei oma viiruse levikule praktiliselt mitte mingisugust mõju, aga on mõjunud katastroofiliselt inimsuhetele, ühiskonna sisesele usaldusele, inimeste (vaimsele) tervisele ja majandusele.

Aga nemad räägivad haiglakohtade puudusest ja laustaudist! Eesti vastutavad isikud ehk idiokraadid on viimased kaks aastat oma rahva peal rakendanud sisuliselt mittemidagiütleva PCR-testimise metoodikat, et hoida elus müüti pandeemiast. Lastele surutakse maskid pähe. Nad väidavad, et viirus tunneb kalendrit ja kellaaega, et tal on mõõdulint ning ta teab inimeste vanust!

Need idiokraadid teevad näo, nagu nad ei teaks, et külmal, niiskel ja pimedal ajal (ehk talveperioodil) on inimesed rohkem haiged kui soojal, kuival ja päikeselisel ajal (ehk suveperioodil). Üheskoos suruvad nad seda jama meile pähe ning tsenseerivad, suukorvistavad ja naeruvääristavad kogu seda infot, mis ei lähe kokku ametliku narratiiviga. Kõige tipuks on Eestis tehtud põhiseadusega vastuolus olevaid inimkatseid ja rakendatud vabatahtlikku sundvaktsineerimist, mille saatel on tänavu Eestis surnud ligi 3000 inimest rohkem kui eelnenud 10 aasta keskmine.

 

Idiokraat 2021 kandidaadid:

1. Tanel Kiik, koroonaterrorist, tervise- ja tööminister ning samaaegselt ka WHO Terviseassamblee asepresident, kelle juhtimisel on pool Eestit sildistatud alamklassiks (loe: rakendas QR-koodi nõude); Kiik teatas eelmisel nädalal, et NETS seadus tuleb muuta pikaajalisele pandeemiale sobivaks.

 

2. Kaja Kallas, koroonaterrorist, peaminister. See inimene on nii palju valetanud ja nonsenssi suust välja ajanud, et meil on raske valida tema kõige märkimisväärsemat sõnavõttu. Mõned näited Kaja Kallaselt.

Varem on ta nimetanud kuulekaid kodanikke lammasteks, vähemalt on ta aus. Tänavu kevadel ta teatas, et kindlasti ei tohi luua ühiskonda, kus vaktsiiniga saaks inimesi diskrimineerida, mõned kuud hiljem ta just selle sama asjaga tegelebki. Kevadel teatas ta, et viirus levib puhtalt otsa- ehk silmavaatamise kaudu.

 

3. Karmen Joller, perearst, kes on korduvalt imelike sõnavõttudega meedias silma paistnud. Näiteks on ta väitnud kristlastele, et Jumal tahab, et inimesed oleksid vaktsineeritud: „vaktsineerimine on meie kohustus Jumala ees“.

 

4. Krista Fischer, teadusnõukoja liige, matemaatik ja ennustaja, kes pole pea kahe aasta jooksul olnud võimeline rakendama põhikooli matemaatikat, jõudmaks selgusele, et mitte mingit epideemiat ega laustaudi Eestis pole. Fischer on väidetavalt teadlane, aga ta pole kogu koroonakriisi algusest saadik olnud võimeline aru saama, et 99,99% rahvast on terve ning positiivne test ei tähenda, et inimene on haige või nakatunud.

Küll aga jõudis pr Fischer pooleteise aastaga lamemaalastele järele, kui ta avastas, et massvaktsineerimine ei vähenda nakatumist (loe positiivsete testide statistikat):

“Arvasime, et kui vaktsineeritus saavutab teatud taseme, pole enam suuremat probleemi. Kahjuks on elu näidanud muud.”

 

5. Arkadi Popov, Lääne-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees.

Möödunud aastal tunnistas Popov, et talle meeldib koroona ja ta soovib seda veel.

Käesoleval aastal nimetas ta teisitimõtlejaid ja vaktsiinivastaseid mõrvariteks, pool aastat hiljem tunnistas, et Covid-19 läbipõdemine annab vaktsineerimisest parema immuunsuse.

 

6. Gerd Kanter, olümpiavõitja, koroonaterrorismi reklaaminägu, no comments.

 

7. Kersti Kaljulaid, presidendi-Kersti:

„Vaktsiinikiirabi võiks olla Eestis populaarne teenus.“

 

8. Liina Kersna, haridus- ja teadusminister, kes enne ministriks saamist juhtis tähelepanu laste terviseprobleemidele, mis on koroonameetmetest tingitud, sh laste enesetapud. Kuid kohe peale ministriks saamist soovitas Kersna alates 10-aastastele kehtestada maskikandmiskohustuse ning just tema initsiatiivil rakendati koolides masstestimine: „koolide tulevik on kiirtestid“.

 

9. Jüri Ratas, riigikogu esimees, kelle juhtimisel pandi Eesti riik 2020. aasta kevadel lukku ja lükati käima koroonaterrorismi masin. Hiljem allkirjastas ta WHO-ga ebaseadusliku koroonapasside lepingu. Kuigi need sündmused jäävad möödunud aastasse, tunneme me nende tugevat mõju siiani. Käesoleval aastal on ta öelnud, et „koroonaviirus on Eesti inimeste ühine vaenlane.“

 

10. Irja Lutsar, viroloog, teadusnõukoja liige, endine Pfizeri töötaja, kes soovitab ka 5-aastaseid lapsi vaktsineerida, kuigi ta ei tea, kuidas kogu asi toimib:

“Meie soovitame kõigil vaktsineerida, praegu ei ole ühtegi uuringut, keda koroonaviirus ohustab ja keda raskelt ohustab.”

 

11. Viktor Vassiljev, riigikogu liige ja vaktsiinikampaania reklaamnägu.

14.09.2021 riigikogus toimunud sundvaktsineerimise kriminaliseerimise arutamises kommenteeris mees vaktsiinivastasust nii:

„Ma ei hakka siin tekitama diskussiooni, sest me ei ole siin teadusasutus ega meditsiinikonverents. Pealegi on probleemid läbi arutatud väga autoriteetsetes teadusasutustes väga autoriteetsete teadlaste poolt, kes on teinud ka autoriteetseid otsuseid… (-)… nii et millest siin rääkida.“

 

12. Marek Seer, suurvaktsineerimise koordinaator vaktsineerimise hoogustamisest:

Loterii pole välistatud. Plaanis on ka ergutuskingitused.

 

13. Piret Rospu, perearst, ütleb vaktsiini turvalisuses (rasedatele ja imetavatele emadele) kahtlejatele ETV saate “Suud puhtaks” otse-eetris:

“isegi kui nad (vaktsiinid) läheksid rinnapiima, siis noh VEITS POOGEN TEGELT.”

 

14. Peep Talving, Põhja-Eesti regionaalhaigla (PERH) ülemjuht, pooldab karme piiranguid: “80 protsenti tekitab ühiskonnas immuunsuse,” kuigi üle maailma on rohkem kui piisavalt tõendeid, et see pole nii.

 

15. Mihhail Kõlvart, Tallinna linnapea, mõtles välja loterii koolilaste vaktsineerimisele meelitamiseks, mis hiljem selgus, et on ebaseaduslik. Lasi paigaldada Raekoja platsile Vanalinna päevade ajaks piirdeaia, et eraldada vaktsineerituid.

 

16. Mario Kadastik, Krista Fischeri ennustuspartner, kellel samuti puuduvad põhikooli tasemel matemaatikateadmised. Möödunud aastal ennustas Kadastik, et koroonasse sureb nii palju inimesi, et peagi on kirstude tootjatel kriis. Nüüd on haridus- ja teadusministri Liina Kersna teadusnõuniku Mario Kadastiku juhtimisel ostetud 5 miljoni euro eest koroonateste, mille väärtus on 2,5 miljonit. (link 1, link 2, link 3)

 

17. Mart Kadastik, kommunist, 1980-ndatel dissidente vaenanud punane mõtleja võttis taas sihikule vabaduse ja õiguste eest seisjad:

„Juuni algul, kui Iisraelis – koroona vastu vaktsineerimise musterriigis – kandsid inimesed tänaval ikka veel näomaski, pühkis vabaduse tuul Eestist ettevaatlikkuse viimasedki riismed. Mis sellest, et nakatumiselt püsisime endiselt Euroopa esikümnes ja vaktsineerimise tempolt olime langenud tagumisse poolde.“

 

18. Eerik-Niiles Kross, riigikogu liige, kes hääletas politseiriigi poolt; luuletas Päevalehes ning kutsus üles diskrimineerimisele:

“Aitab antivakserite sallimisest! Pakun lahendused, kuidas nende tekitatud kahjusid vähendada.”

“Piirdume lihtsalt tõdemusega, et vaktsineeritud inimesel on vähemalt 200 korda väiksem risk ise nakatuda, aga mis ühiskonnale veel olulisem, vähemalt 200 korda väiksem risk ise teisi nakatada.”

 

19. Mari-Anne Härma, Terviseameti peadirektori kohusetäitja:

“See on reaalne, et see pole viimane talv, kui me räägime sellistest piirangutest. Võib-olla oleks isegi mõistlik mõelda lähima kolme-nelja aasta perspektiivis, et meil on vaja mingisugust paradigma muutust…”

 

20. Andres Merits, endine teadusnõukoja liige, viroloog ja Tartu ülikooli rakendusviroloogia professor:

Kuna vaktsineeritud inimesed on samuti viiruse levitajad, siis soovitab Merits: „… järeldus sellest on muidugi, et tuleb kiiremini vaktsineerida ja lisaks sellele peaksid ka vaktsineeritud mõistlikke lisaabinõusid rakendama.“

 

21. Margit Sutrop, eetikakeskuse juhataja, kes arvab, et pandeemia ajal kehtib teine eetika:

„Vaktsineerimisvastased patsiendid ei peaks saama eelisjärjekorras haiglaravi.“

„Kas on õiglane, et ressursside nappuse tõttu on eelisolukorras koroonaviirusega patsiendid, kui neist pea kolmveerand on raskesse seisundisse sattunud enda süül, keeldudes vaktsineerimisest?“

 

22. Martin Herem, kaitseväe juhataja, kelle sõnul kaitseväes sundvaktsineerimist ei toimu. “Ma ei saa käskida kedagi, kes ei taha vaktsineerida, aga need, tahavad kaitseväes edasi teenida, peavad seda tegema. Kes ei taha, saavad valida teise eluala.”

 

23. Sulev Vedler, ajakirjanik, kes väidab, et kui sul on võimalik vaktsiinist loobumiseks maksta trahvi, siis see ei ole sundvaktsineerimine:

„Austrias ei tule sundvaktsineerimist. Aga vaktsineerimata inimesed võivad saada kuni 7200 eurot trahvi ja korduvalt“.

 

24. Heliis Raudsik, Delfi ajakirjanik, faktikontrollija, isehakanud tõeminister, kes on alates koroonakriisi algusest iga nädal kirjutanud mõnitavaid artikleid teisitimõtlejatest ning tsenseerinud Facebookis alternatiivset infot, mis ei lähe kokku ametliku koroonanarratiiviga. Käesoleval aastal kaebas Raudsik kohtusse Hando Tõnumaa, et tõestada Telegramile, et ta päriselt ka on ajakirjanik. Raudsik kaotas selle kohtuasja.

 

25. Herman Kelomees, samuti Delfi ajakirjanik, faktikontrollija ja isehakanud tõeminister, kes teeb täpselt sedasama tööd, mida Heliis Raudsik. Üheskoos kirjutavad nad regulaarseid valeuudiseid koroonast ning üheskoos jõudsid nad järeldusele, et Toompeal ja Vabaduse väljakul toimunud koroonameeleavalduste „niite tõmmatakse Kremlist“, kuigi KAPO teatas, et see pole sugugi nii.

Lisaks sellele oli Kelomees seotud ka Eesti väitlusseltsiga, kuid mingil põhjusel pole Kelomees nõus Telegramiga väitlema ega meie podcast’i külaliseks tulema. Väitlusseltsil on soojad suhted George Sorosega.

Käesoleval aastal kutsus Kelomees Eestit üles tühistama legendaarset Tõnis Mäge, sest viimane astus üles Suurel Meeleavaldusel vabaduse kaitseks.

 

26. Üllar Lanno, endine terviseameti juht:inimestel läks gripp meelest ära

 

27. Keit Pentus-Rosimannus, rahandusminister, hääletas politseiriigi poolt: pandeemia on väga tõsine haigus“.

 

28. Elmar Vaher, PPA peadirektor ja valetaja, kes väitis, et KAPO hinnangul kujutasid Toompeal ja Vabaduse väljakul toimunud koroona-meeleavaldused ohtu põhiseaduslikule korrale; arreteeriti mitu rahumeelset kodanikku, sh ka muusikuid. Hiljem leidis kohus, et selline politsei käitumine oli õigusvastane.

Elmar Vaher: „Mina ei ole valetanud“. (link 1, link 2)

 

 

29. Erik Abner, Tartu ülikooli genoomikateadur ja ennustaja, kes väidab, et olemas on terved haiged inimesed:

“… olemas on mingi hulk inimesi, kes põevad haigust asümptomaatiliselt, aga nad on vähemuses. Oleks tore, kui saaksime ennustada, kes need asümptomaatilised inimesed on, aga paraku puudub meil info, mille abil neid asümptoomseid juhte ennustada.”

 

30. Mati Heidmets, kasvatusteadlane: mittevaktsineerituid tuleb survestada nagu suitsetajaid“.

 

31. Urmo Soonvald, Delfi peatoimetaja, kes sulges alates 14. oktoobrist kõikide koroonalugude kommentaariumi. See on meie vastus neile, kes vähendavad vaktsiini rolli, mõnitavad arste, teaduslikku lähenemist ja ülistavad inimesi ning organisatsioone, kelle jaoks vaktsiinid on teadusliku tõestuseta vedelik. /—/ Minge vaktsineerima! Uskuge arste ja teadlasi!“

 

32. Urmo Saareoja, Tallinna lauluväljaku juht, kes keelas kevadel toimunud ülemaailmsel vabaduse päeval World Wide Rally lauluväljakul sini-must-valgete lippude lehvitamise ning kirjutas oma Facebookis: “Kurb. Täna kaaperdati Lauluväljak lameda Maa teoreetikute poolt..”

 

33. Pilleriin Soodla, teadusnõukoja liige ja kliinikumi arst-õppejõud: “Suur hulk suvisest nakatumislainest tekkis inimestest, kes kirjutasid kurgu kraapimise, tilkuva nina ja palaviku autokonditsioneerist saadud külmetuse arvele. Tegelikult oli see COVID-19!

 

 

Päevapilt