Telegrami uudised (nädal 51): lõputu pandeemia, Suur Lähtestamine ja Idiokraat 2021 valimine

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. detsember 2021 kell 17:35Foto: kollaaž / Canva

Teie ees on Telegrami uudised ajavahemikust 20. kuni 26. detsember 2021. Taaskord on näitavad andmed Euroopa riikidest, et kõrge nakatumiste ja hospitaliseerimiste tase käib käsikäes kõrge vaktsineerituse tasemega. Laste ja noorte vaktsineerimine koroona vastu tuleb hoolikalt läbi kaaluda, Euroopa Liit näib planeerivat lõputut pandeemiat ja Suure Lähtestamise jaoks värvatakse valitsustest käsilasi.

 

Jõulud aga möödusid paljudes riikides koroonapettuse meeleavalduste tähe all ning Telegram kuulutas avatuks “Aasta Idiokraat 2021” valimise.

 

1

https://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/uudsete-mrna-vaktsiinide-leiutaja-dr-robert-malonei-sonum-lastevanematele

Uudsete mRNA tehnoloogia leiutaja dr Robert Malone’i sõnum lastevanematele

Dr Malone on ise COVID-i vastu vaktsineeritud ja on üldiselt vaktsineerimise pooldaja. Kuid koroonavaktsiini lastele süstimise osas on ta väga kriitiline. „See (vaktsiin) põhineb minu loodud mRNA vaktsiini tehnoloogial. Vanemad peavad enne selle pöördumatu otsuse tegemist mõistma kolme peamist asja,” ütleb dr Malone oma videopöördumises.

 

2

https://www.telegram.ee/eesti/mitme_noore_inimese_vaktsineerimise_jargne_surm

Möödunud nädal tõi teateid mitme noore inimese vaktsineerimise järgsest surmast

Facebooki grupis „Koroonavaktsiinide kõrvalmõjud“ teatas jõululaupäeval hr A, et tema 16-aastane tütar suri 21. detsembril, kuu aega pärast esimest süsti. Päev hiljem teatas mees, et kuna perekonnal on neid postitusi väga valus lugeda, paneb ta teema lukku, ent lisas kommentaariks, et arstid ei ole seost vaktsineerimisega ei kinnitanud ega ka ümber lükanud, kuna peale vaktsineerimist tekkisid pöördumatud kahjustused, mis võisid tuua välja kaasuvad haigused.

22. detsembril vahendas Delfi, et nädal varem suri vaktsineerimise järel 23-aastane noormees.

Mees suri äkksurma tagajärjel üks kuu pärast teist Pfizeri vaktsiini annust. Lahangul tuvastati tal müokardiit, mis on mRNA vaktsiinide üks võimalikest kõrvaltoimetest.

Arstid väidavad aga, et südamelihase põletikku esineb koroonaviiruse põdejatel mitmeid kordi rohkem ning vaktsiini kõrvalmõjuna on haigus väga harv.

https://forte.delfi.ee/artikkel/95469851/vaktsineerimise-jarel-suri-varasema-sudamehairega-23-aastane-noormees-sudamearst-koroonaviirus-on-sudamele-suurem-risk-kui-vaktsiin

 

3

https://www.telegram.ee/maailm/euroopa-enim-vaktsineeritud-riigid-troonivad-euroopa-nakatumise-edetabelit

Euroopa enim vaktsineeritud riigid troonivad Euroopa nakatumise edetabelit

Vaktsineerimine ei aita ära hoida laialdast viiruse levikut – see ei ole vandenõuteooria vaid fakt, mida kinnitavad ametlikud andmed. Enamus kõrgelt vaktsineeritud riigid on pärast vaktsineerimist purustanud oma varasemad nakatumisrekordid. Ja enamus riikides oli rekordiline viiruse levik juba enne omikroni ilmumist.

Näiteks Gibraltar teeb 99% vaktsineerituse taseme juures juba pikemat aega nakatumise rekordeid. Kõrge nakatumiste ja hospitaliseerimiste tase käib käsikäes kõrge vaktsineerituse tasemega ka Norras, Soomes, Taanis ja Hollandis.

 

4

https://www.telegram.ee/maailm/loputu-pandeemia-el-tellib-biontechilt-2022-aastaks-650-miljonit-vaktsiinidoosi

Lõputu “pandeemia”: EL tellib BioNTechilt 2022. aastaks 650 miljonit vaktsiinidoosi

BioNTechi viimane pressiteade toob aktsionäridele ootamatu jõulukingi: Euroopa Komisjon tellib Saksamaal Mainzis asuvalt ettevõttelt 2022. aastaks rohkem kui 200 miljonit lisadoosi vaktsiini.

BioNTechi andmetel tarnitakse 200 miljonit doosi “lisaks juba 2022. aastaks planeeritud 450 miljonile doosile varasemate lepingute alusel.”

Palju õnne meile kõigile BioNTechi aktsionäride enneolematu rikastumise puhul!

 

5

https://www.telegram.ee/maailm/lekkinud-teave-maailma-majandusfoorum-varbab-valitsustesse-kasilasi-suure-lahtestamise-jaoks

Lekkinud teave: Maailma Majandusfoorum värbab valitsustesse käsilasi Suure Lähtestamise jaoks

Koroonapettuse plaandeemia üheks võtmeisikuks on kahtlemata Klaus Schwab ja tema juhitav salapärane organisatsioon Maailma Majandusfoorum, kellel oli kohe pärast “pandeemia” väljakuulutamist ette näidata detailne plaan Suureks Lähtestamiseks (Great Reset). See plaan näeb ette, et “pandeemia” tõttu ei saa maailm enam vanaviisi edasi minna ning vaja on neljandat tööstusrevolutsiooni, mis sisuliselt tähendab, et eesmärgiks on keskklassi likvideerimine. Kõik vähegi võimalik saab olema riigistatud ning indiviid pannakse 100%-liselt sõltuma süsteemist. Nad isegi ei varja oma plaani: “Sa ei oma mitte midagi ja oled õnnelik” on Klaus Schwabi stsenaariumi iseloomustav lause.

Värskelt lekitatud Maailma Majandusfoorumi dokumendist saab lugeda, et juba on hakatud paika panema enda tugiisikuid erinevate riikide valitsustesse.

Telegramil puuduvad andmed, kes Eesti koroonaterroristidest praegu Klaus Schwabiga asju ajab, kuid pole saladus, et 2020. aastal, vahetult enne “pandeemia” algust kohtus toonane peaminister Jüri Ratas Maailma Majandusfoorumi esimehega isiklikult. Ratas on foorumil osalenud korduvalt ning seega pole midagi imestada, et just tema valitsuse ajal hakati Eestis organiseerima koroonapettuste totalitarismi

 

6

https://www.telegram.ee/arvamus/kaja-kallas-tanel-kiik-ja-co-inimsusevastaste-kuritegude-eest-tribunali-alla

Kaja Kallas, Tanel Kiik ja Co inimsusevastaste kuritegude eest tribunali alla?

Enne laustaudi perioodi ehk aastal 2019 oli ametliku statistika kohaselt Eestis haiglates rohkem abi vajavaid patisente kui 2020. aastal. See tähendab, et tegelikult pole mitte mingit pandeemiat Eestis olnud. Samuti ei registreeritud Eestis möödunud (2020) aastal ka liigsuremust, kuigi meil oli väidetavalt pandeemia. Küll aga on käesoleval (2021) aastal registreeritud ligi 3000 liigsurma ja seda enneolematu vabatahtliku ja sunniviisilise vaktsineerimiskampaania saatel.

Kui kaua laseb rahvas Kiigel, Kallasel jt veel valetada ja kas Kiik-Kallas on valmis võtma vastutuse nende surmade eest?

 

7

https://www.telegram.ee/eesti/ulle-madise-meil-on-teiste-riikide-halvad-eeskujud-rohkem-esil-kui-head

Õiguskantsler Ülle Madise märkis ERR-ile antud aastalõpuintervjuus, et meil on teiste riikide halvad eeskujud millegipärast rohkem esil kui head eeskujud.

Näiteks Rootsist seoses tema Covidi-poliitikaga väga ei taheta rääkida, kuigi Rootsi on olnud selle sügistalvise perioodi üks piirkonna edukamaid riike. Ja ometigi on seal kõige vähem piiranguid.

 

8

https://www.telegram.ee/maailm/valitsusekspert-tunnistab-vale-oudusstsenaarium-peaks-oigustama-sulgemist

Valitsusekspert tunnistab: vale õudusstsenaarium peaks õigustama sulgemist

Maailmas on täheldatav nähtus, et valitsust nõustavad modelleerijad (nagu nt Krista Fischer Eestis) teevad oma ennustustega poliitikat, mitte teadust ja seda kasutatakse seni kehtestatud meetmete ja piirangute õigustamiseks. Selline trend vohab kõikjal üle maailma just praegu.

Näiteks Saksamaal tehakse praegu taas paanika- ja hirmupoliitikat “ekspertide” 3-leheküljelise brošüüri abil, kus väidete tõestuseks pole välja toodud mitte ühtegi teaduslikku viidet ega graafikat.

Twitteris aga tekkis hiljuti huvitav vastasseis väljaande Spectator toimetaja Fraser Nelsoni ja SAGE´i ehk sisuliselt Suurbritannia teadusnõukoja juhi Graham Medley vahel.

Nelson tõi välja, et haiglaravi ja surmajuhtumid vähenevad selgelt omikroni tüve perioodil, seega poleks piiranguid vaja.

Graham Medley vastused on valgustavad. Ta ütles: “Üldiselt modelleerime seda, mida meil palutakse teha.” Ja „Me modelleerime stsenaariumeid, mis on otsuste jaoks kasulikud.“

Kõlab teaduslikult?

 

9

https://www.telegram.ee/maailm/videod-jouludest-hoolimata-protestiti-koroonameetmete-vastu-mitmel-pool-euroopas

Jõuludest hoolimata toimusid koroonapettuse meeleavaldused mitmel pool Euroopas

Protestiti nii koroonapasside, sundvaktsineerimise ja ka väikelaste vaktsineerimise vastu.

Austrias on välja kuulutatud sundvaktsineerimine alates 1. veebruarist.

Saksamaal on alates 28. detsembrist lubatud kogunemised ainult kuni 10-liikmelistele vaktsineeritud inimestele, suured avalikud sündmused saavad olema ilma pealtvaatajateta, lisakeelud rakenduvad vaktsineerimata inimestele, kes tohivad kohtuda ainult kodustes tingimustes.

Vastvalitud Saksamaa valitsus teatas hiljuti plaanist panna üleriigiline COVID-i vaktsineerimise mandaat parlamendis hääletusele.

 

10

https://www.telegram.ee/idiokraat2021

Kes on sinu arvates „Aasta idiokraat 2021“?

Telegram kuulutab välja aasta idiokraadi edetabeli, mille koostamisel saavad kõik meie lugejad kaasa lüüa. Kes on sinu hinnangul aasta suurim (koroona) idokraat ehk idiokraatia elluviija?

Olematu pandeemiaga võitlemisel on Eesti riiki juhtivate “ekspertide” ja vastutavate isikute poolt loobitud tuulde sadu miljoneid eurosid, rämedalt on piiratud inimõigusi ja samal ajal on rakendatud hunnik idiootseid reegleid, norme ja piiranguid, mille kasuks ei räägi ükski statistika ega teaduslik uuring. Statistikaga ei saa pandeemiat ega muud moodi meditsiinilist hädaolukorda tõestada.

Oma lemmik idiokraadi poolt saad hääletada Telegrami veebilehel: www.telegram.ee/idiokraat2021

 

Need olid Telegrami uudised möödunud nädalast. Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 

Allikad: lingid artikli sees

Foto: kollaaž / Canva

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt