Telegrami uudised (nädal 47): see kõik on turvalisuse nimel, et kaitsta teid haiguse eest, millest 99,9% paranevad!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. november 2021 kell 10:02Foto: ekraanikuva + Canva

Vaatame üle olulisemad uudised ajavahemikust 22.-28. november. Ülevaate koostas Telegrami f**ikontroll. Ühiskonnale ohtliku käitumisega jäid silma näiteks Postimehe arvamustoimetaja Martin Ehala, Florida kuberner Ron DeSantis, Saksa arst Jens-Peter Keil ja paljud teised. Kas nad ei saa aru, et ee kõik on ainult meie enda turvalisuse nimel, et kaitsta meid haiguse eest, mille põdejatest 99,9% saavad terveks?

 

Ühes asjas me aga nalja ei mõista. Koroonameetmed on laste (vaimsele) tervisele palju ohtlikumad kui koroona ise. Inimesed, tulge mõistusele ja jätke ometi lapsed rahule!

 

1

https://www.tallinn.ee/est/Uudis-Tallinna-linnapea-Mihhail-Kolvart-ja-praost-Jaan-Tammsalu-suutasid-Raekoja-platsi-joulupuul-esimese-advendikuunla

Tallinnas, Raekoja platsil avas linnapea Mihhail Kõlvart pühapäeval advendiaja, aga erinevalt suvistest vanalinna päevadest ei ümbritse sel korral Raekoja platsi kõrge tara,samuti ei kontrollita seal QR-koode. Kas Kõlvart ei tea, et praegu on numbrid mitu korda suuremad kui suvel? Äärmiselt vastutustundetu temast! Inimesed nühivad üksteise vastu, palju rahvast hunnikus koos, enamikul pole maske ees. See on Eesti suurim koroonakolle! Täielik kabelimats!

https://www.telegram.ee/eesti/idiokraatia-raekoja-platsil-uhel-pool-traataeda-levib-viirus-ja-teisel-pool-mitte

 

2

https://arvamus.postimees.ee/7394326/martin-ehala-essee-vooriga-lainele-vastu

Väga ohtliku sõnavõtuga paistis silma ka Postimehe arvamustoimetuse juhataja Martin Ehala, kes avaldas laupäeval essee “Vööriga lainele vastu“.

Ehala leidis, et koroonateemal on hirmu õhutamisega mindud selgelt liiga kaugele, et koroonapiirangud on ohuga võrreldes ebaproportsionaalsed ning et vaktsineerimata inimeste demoniseerimine on mitte ainult vale, vaid ka ohtlik.

“Vaenata kedagi rühmapõhiselt millegi pärast, mis võib mingi tõenäosusega juhtuda, on nõiajaht. Ja seda jahti peavad ka inimesed, kes veel paar aastat tagasi seisid kindlalt vähemuste kaitsel,“ ütleb Ehala, lisades, et ühiskond, mis püüab ette näha ja kõrvaldada igat ohtu, kaotab täiel määral oma vabaduse.

 

3

https://www.telegram.ee/maailm/positiivset-florida-kuberner-roy-desantis-kirjutas-alla-seadusele-vabaduse-kaitseks

Maailmas on vastutustundetu käitumise poolest esirinnas Florida kuberner Ron DeSantis, kes kirjutas alla kirjutas alla seadusele vabaduse kaitseks.

DeSantis on üks enim kritiseeritud USA kubernere koroonakriisi ajal – kuidas ta julgeb hoida osariiki avatuna samal ajal, kui Florida nakkusnumbrid on ühed USA madalaimad?

Tema uus ohtlik seadus kätkeb endas järgmisi punkte:

✓ Erafirmade poolne vaktsiinikohustus töötajale on keelatud, trahvid olenevalt firma suurusest 10 000 kuni 50 000 dollarit 1 töötaja kohta.
✓ Valitsusasutused ei tohi nõuda töötajatelt vaktsineerimist.
✓ Haridusasutused ei tohi nõuda õpilastelt vaktsineerimist.
Koolides on näomaskid keelatud.
✓ Koolid ei tohi terveid õpilasi karantiini panna.
✓ Õpilased ja vanemad võivad koole rikkumise eest kohtusse kaevata + kulud ja advokaaditasud koolilt sisse nõuda.

Milline ketserlus, keegi peaks DeSantise saatma Austriasse eeskuju õppima!

 

4

https://www.telegram.ee/maailm/austrias-taas-meeleavaldused-10-elanikkonnast-protestis-grazi-linnas

10% elanikkonnast protestis Grazi linnas!

Kui üle-eelmisel laupäeval protestis terve Austria peale kokku üle 100 000 inimese, siis eelmisel laupäeval tuli riigi suuruselt teises linnas tänavatele 30 000 inimest, mis moodustab ligi 300 000 elanikuga linna rahvastikust tervelt 10 protsenti.

Rahvas on nimelt pahane, sest Austria valitsus plaanib esimese riigina Euroopas teha koroonavaktsiini kohustuslikuks kõigile vaktsiiniealistele alates 1. veebruarist 2022, lubadusega trahvida keeldujaid 3600 euroga ning tõhustusdoosist keeldujaid 1500 euroga.

Vaktsineerimata inimesed on aga oma kodus vangid tähtajatult. Nad tohivad käia vaid tööl, koolis ja toidupoes.

Kulla inimesed, kas te ei saa aru, et see kõik on ainult teie enda turvalisuse nimel, et kaitsta teid haiguse eest, mille põdejatest 99,9% saavad terveks?

 

5

https://www.telegram.ee/maailm/arst-saksa-riigitelevisioonis-vaga-paljud-vaktsineeritud-inimesed-haigestuvad-ja-viibivad-haiglas-oluliselt-kauem

Arst Saksa riigitelevisioonis: väga paljud vaktsineeritud inimesed haigestuvad

23. novembril 2021 sai Põhja-Saksamaa regionaalringhäälingus NDR sõna doktor Jens-Peter Keil, kes teatas, et vaktsineeritud inimesed haigestuvad aina enam ja viibivad ka haiglates oluliselt kauem.

Väga piinlik, kas keegi unustas dr Keilile mainida, et sellistest asjadest avalikult ei räägita? Või kui räägid, siis vähemalt ütle, et sellest kõigest päästab kolmas süst?

 

6

https://www.telegram.ee/eesti/kas-vaktsineerimispass-toetab-nakkusohutust-ehk-miks-on-mem-kohviku-juhtum-oluline

Eestis pälvis rahva suurt poolehoidu Varro Vooglaiu üleskutse toetada MEM kohvikut ja Elvis Brauerit.

Vooglaid kutsus inimesi annetama raha apartheidirežiimi hammasrataste vahele jäänud MEM Cafe ja selle eestvedaja Elvis Braueri õigusabikulude katteks.

“Meie kohus on mitte jätta neid hädas üksi, vaid minna neile appi. See on tegelik solidaarsus, mida peame nüüd üles näitama,“ ütles Vooglaid.

Reedeks kogutigi kokku üle 50 000 euro.

Hetkel on Eestis sundvaktsineerimispassi vastu ainult kolma ettevõtet, lisas MEM kohvikule ka spordiklubis Sparta ja CorsaGym. Huvitav, kas meil on vaja faktilist sundvaktsineerimist, nagu Austrias, et ka ülejäänud inimesed põhiseadusevastastele määrtustele vastu hakkaksid?

 

7

https://www.telegram.ee/eesti/vaktsineerimise-ja-piirangutega-kasikaes-on-tanavu-surnud-2700-inimest-rohkem-kui-varem-10-aasta-10-kuu-keskmine

Vaktsineerimise ja piirangutega käsikäes on tänavu surnud 2700 inimest rohkem kui varem

Miks on sel aastal novembri keskpaiga seisuga ~2700 surma rohkem kui 2010.–2019. aastate sama aja keskmine?

Kas tegu on koroonameetmetest, piirangutest ja hirmutamisest tuleneva depressiooni ja stressi tagajärgedega?

Miks ei vasta keegi küsimusele: kui palju tänavu surnutest on saanud koroonavaktsiini?

Aga kõigi nende küsimuste õige vastus on kolmas süst ja võib-olla ka neljas. Ehk siis – siin pole midagi vaadata, astuge edasi.

 

8

https://www.telegram.ee/eesti/kas-eestis-sureb-rohkem-lapsi-enesetappude-voi-koroona-tagajarjel

Kas Eestis sureb rohkem lapsi enesetappude või koroona tagajärjel?

Kas meie haridusministeerium on kursis faktidega, et koroonameetmed on laste (vaimsele) tervisele palju ohtlikumad kui koroona ise?

Eestis on koroonameetmete mõju lastele olnud ahastust tekitav. 2020. aastal tegid laste enesetapud rekordi, 2021 esimese 2 kuuga proovis end tappa sama palju lapsi kui terve 2020 aasta jooksul!

Telegrami päringule vastas Tervise Arengu Instituut, et 2021. aastal on esimese 9 kuu jooksul surnud koroonaviirusega 1 laps ja enesetapu tõttu 6 last.

Ehk siis – kas meil on olulisem panustada sellesse, et lapsed ei nakatuks koroonasse või sellesse, et toetada ja parandada nende vaimset tervist?

Selles küsimuses me nalja ei mõista. Inimesed, tulge mõistusele ja jätke ometi lapsed rahule!

 

9

https://www.telegram.ee/maailm/rootsi-terviseamet-telegramile-vaktsineerimine-peab-olema-vabatahtlik-ka-tervishoiutootajatele

Rootsi terviseamet Telegramile: vaktsineerimine peab olema vabatahtlik, ka tervishoiutöötajatele

Kuigi Eestis ei ole Telegram ei valitsuse ega terviseameti pressikonverentsil osalemiseks luba saanud, olime Rootsi riigi ametkonna pressikale lahkesti oodatud.

Selgus, et Rootsis pole siiani sundvaktsineerimisi läbi viidud ja seda isegi mitte tervishoiu töötajate hulgas. Samuti ei näe nad maskikandmise nõudel erilist mõtet, kuna teadus seda ei toetavat.

Kas Rootsi rahvatervise agentuuri juhtivspetsialisti Sara Byforsi, kes Telegrami küsimustele vastas, peaks koos Florida DeSantisega saatma Austria valitsuse juurde range koroonarežiimi koolitustele? Sest nagu Floridas, nii on ka Rootsis nakkusnumbrid ja koroonasurmad väga madalal. On aeg pandeemianarratiivile uuesti hoog sisse lükata ning piirangute ja hirmutamisega kaasneva stressiga taas numbrid taevani tõsta!

 

10

https://www.telegram.ee/arvamus/john-le-bon-pzp-vaktsiiniga-steriliseeritakse-hobuseid-kas-koroonavaktsiiniga-inimesi

Austraalia vabakutseline ajakirjanik John Le Bon: PZP vaktsiiniga steriliseeritakse hobuseid, kas koroonavaktsiiniga inimesi?

Hobuste peal kasutatakse vaktsiine, mille eesmärgiks on takistada neil järelkasvu saamast. Mõned uurijaid on avastanud šokeerivaid sarnasusi hobuste peal kasutatavate PZP vaktsiinide ja inimestele süstitavate koroonavaktsiinide vahel. PZP-d kasutatakse nii, et 2–6-nädalase vahega saab loom kaks süsti ning pärast seda iga 8–12 kuu tagant regulaarseid tõhustussüste. Nii nagu koroonavaktsiinide puhulgi. Muide, kas teadsid, et Pfizeri tegevjuht Albert Bourla on hariduselt veterinaar, kellel on doktorikraad paljunemise biotehnoloogias?

 

Kokkuvõtteks võib öelda, et viiruse “uus tüvi” levib ainult uudistes ja vaktsineeritud inimeste seas. Senikaua kuni massid, sh ka enda arust ärkvel massid, ei teadvusta reaalsust, et viirus ei levigi inimeste vahel vaid tekib rakusiseselt, ei jäägi üle muud, kui tegeleda aia auguga.

 

Need olid Telegrami fu**ikontrolli uudised möödunud nädalast. Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 

Allikad: lingid teksti ja artiklite sees

Videomontaaž: Telegram

Foto: ekraanikuva

 

Toimetasid Sander Soomaa ja Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt