Facebooki meeleavaldajad kutsuvad üles olema 21. märtsil tund aega elektrita

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. märts 2013 kell 14:34 

Sotsiaalvõrgustikus Facebook korraldatakse meeleavaldust, mis päädib 21. märtsil tunniajalise ilma elektrita istumisega, kirjutab Tarbija24.

 

Aktivistide sõnul on meeleavalduse eesmärk alandada elektrienergia teenusepakkujate elektri ja võrguteenuste hindu. Meeleavaldus on mitteavalik ning vabatahtlik ja meeleavaldajate sõnul kooskõlas põhiseadusega. Meeleavaldusest on väidetavalt informeeritud ka valitsust.

“Armas Eesti Vabariigi rahvas,” algab üleskutse ja jätkub: “Kutsume teid kõiki, kallid Eesti Vabariigi inimesed, osalema üleriigilisel mitteavalikul meeleavaldusel. Kõigil, kes ei ole rahul 1. jaanuaril kaasa tulnud elektri hinnatõusuga, soovitatakse osa võtta. Vaba turg tähendab konkurentsi, konkurents tähendab hindade alanemist.”

Meeleavaldus peaks toimuma osalejate endi kodudes 21. märtsil. Osavõtjad peavad eemaldama oma kodus vooluvõrgust kõik elektriseadmed, alustades telefoni laadijaga ning lõpetades külmkapiga. Samuti tuleb kustutada kõik tuled ning asetada küünlad akendele. Meeleavaldus algab kell 21.00 ja lõppeb kell 22.00.

 

Allikas: Tarbija24

Üleriigiline meeleavaldus 21.03.2013 Facebookis.

Toimetas Õnne Puhk

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt