GALERII: Balti kett 2021 tõi kokku tuhandeid inimesi üle Eesti

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. august 2021 kell 22:26Balti kett 2021 tõi kokku tuhandeid inimesi üle Eesti. Kuigi Tallinna kesklinnas näis keti algus tagasihoidlik, oli linnast mööda Pärnu maanteed edasi sõites juba alates kino Kosmose juurest näha maantee äärde kogunenud sinimustvalgete lippudega inimgruppe, kus kümned inimesed käest kinni hoides möödujaid tervitasid. Järve Selveri juurest Luige suunal kulgedes oli inimestest moodustunud juba korralik rivi. Lugejate saadetud videotelt-fotodelt on aga näha erinevaid paigus mitmekümnetest sinimustvalgete lippudega ehitud autodest moodustunud kolonne-ketilülisid. Mööda Eestimaad Läti poole liikudes avanes aga aina võimsam vaatepilt. Rahvas on enda eest väljas! 

 

Vaata galeriid, kuhu esialgu on kogunenud ainult väike osa sellest vägevast vaatepildist, mis täna Eesti maanteedel avanes. Lugejate saadetud videotest õhkub tõelist vabaduse meeleolu. Homme kõigest juba pikemalt nii pildis kui ka sõnas.

Suur aitäh kõigile, kes kohale tulid!

 

 

Fotod: Balti kett 2021-l osalejad

 

Toimetas Sander Soomaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt