Krüptoeksperdid räägivad Blockchain & Bitcoin Konverentsil Tallinnas plokiahela tehnoloogia tulevikust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. märts 2018 kell 12:3222. märtsil 2018 leiab Eestis taas aset Blockchain & Bitcoin Tallinna Konverents, mis on pühendatud plokiahelale, krüptovaluutadele ja ICOdele. Sündmusel räägivad Eesti krüptoeksperdid ja välismaa spetsialistid plokiahela tehnoloogia valdkonna tulevikust ja uutest suundadest.

 

Miks Tallinn?

Eesti on nende riikide seas, kes on üles näidanud lojaalsust krüptovaluutade ja plokiahela suhtes. See on riik, kus suuremahuline digitalisatsiooniprojekt – E-residentsus on juba töötanud pikka aega. E-residentsuse eestvedajad on teinud ettepaneku teha riiklik ICO ja luua Estcoinid. Kui see õnnestub, siis Eestist võib saada esimene riik maailmas, kes teeb avaliku ICO. Puupüsti täis saal Blockchain & Bitcoin Konverentsil 2017 Tallinnas tõestab, et Eesti krüptokogukond näitab üles suurt huvi selliste ürituste suhtes.

 

Esinejad ja teemad

Vladislav Sapozhnikov, Deex.Exchange kaasasutaja ja CEO (krüptovaluutade vahetus- ja kauplemisplatvorm). Esineja arutab plokiahela tehnoloogia tulevikku ning analüüsib detsentraliseeritud ökosüsteeme, võttes aluseks BitShares plokiahela finantsplatvormi.

Lukas Kairys, CTO ettevõttes Cryptodus – firma, mis arendab plokiahela tehnoloogia põhjal toimivaid smart lepinguid ärilahenduste tarbeks. Ta jagab oma arvamust smart lepingute tuleviku kohta ning räägib uutest võimalustest, tehnoloogilistest ülesannetest ja seotud riskidest.

Aleks Bozhinov, CMO ettevõttes Crowdholding, mis on välja arendanud plokiahelal töötava platvormi ettevõtjatele ja nende nõustajatele. Kogenud turundusspetsialistina selgitab ta, kuidas õigesti publikuga koostööd teha, kui ette valmistada oma startupi ICOd.

Thierry Vallat, jurist, CabinetThierryVallat õigusbüroo asutaja, endine juhatuse liige ja ‘Prantsusmaa-Eesti’ Assotsiatsiooni varahoidja. Esineja räägib publikule, milline riiklik regulatsioon ootab plokiahela tehnoloogiat ja krüptovaluutasid Euroopa Liidu riikides.

Edgar Bers, HashCoins OÜ Partnersuhete juht. Hashcoins OÜ tegeleb krüptoseadmete ja plokiahela teenuste väljatöötamisega. Tema selgitab, kuidas plokiahel võib täita usaldusväärse kogumi funktsiooni.

 

Kus toimub ja kuhu edasi?

Sündmus toimub 22. märtsil Tallinna kesklinnas, Hilton Tallinn Park hotellis. Tallinnast edasi liigub konverents Tel Avivi, Kiievisse, Berliini, Moskvasse, Prahasse, Helsingisse, Sydneysse ja Londonisse.

 

Jälgi uudiseid konverentsi kohta ja kava uuendusi ametlikul kodulehel: Blockchain & Bitcoin Konverents Tallinn

Foto: tallinn.bc.events

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt