See Vene multimiljonär tahab, et sa saaksid reklaamide tarbimise eest krüptoraha

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. veebruar 2018 kell 9:36Tänapäevases maailmas tuleb inimestel pidevalt valida erinevate firmade toodete tarbimise vahel, mis loob tiheda konkurentsi reklaaminduses. Ettevõtted kulutavad suuri summasid, et osta informatsiooni klientide käitumis- ja tarbimisharjumuste kohta, et luua üha edukamaid reklaamkampaaniaid ning suurendada oma käivet. Enamasti inimesed ei tea, et nende kohta infot kogutakse ning edasi müüakse, kuid nüüd on loodud uus platvorm, mis hakkaks maksma tarbijatele nende poolt reklaamidele ja teenustele kulutatud aja ning selle pealt kogutud info eest.

 

Varasemalt kasutatud autode müümise platvormi CarPrice’ga tuntuks saanud ärimees Eduard Gurinovitš on asutanud firma MyTime, mille eesmärk on võimaldada inimestel saada raha nende kulutatud aja eest. Nimelt hakkab firma haldama platformi, millel partnerfirmad saavad tasustada inimesi nende reklaamide vaatamise, uudiste lugemise, videote vaatamise, mängude mängimise ja muu eest, tasudes MyTime’i krüptorahas.

Gurinovitši sõnul saavad ärid kasutada MyTime tehnoloogiat, et saada rohkem inimesi nende toodetele tähelepanu pöörama. Kõigepealt ostab firma MyTime’i valuutat ning paigutab selle deposiiti. Kui tarbija on liitunud MyTime’ga, hakkab spetsiaalne plokiahela tehnoloogia logima minuteid, mida isik kulutab antud äri teenustele. Samal ajal rakendatakse deposiidis olevat raha kaevandamiseks. Kui tarbija lõpetab teenuse kasutamise, muudetakse tema kulutatud aeg krüptorahaks MYTC, mille saab ümber muuta teisteks krüptorahadeks või levinumateks valuutadeks.

MyTime kogub inimeste tarbimis- ja käitumisharjumuste kohta infot, mis hoiustatakse avatult ja detsentraliseeritult plokiahelas. Tulevikus plaanib firma kogutud infot müüa ettevõtetevahelisel informatsiooniturul, kus ärid saavad osta infot selle kohta, mida nende sihtgrupp soovib osta, milliseid mänge mängida, artikleid lugeda, teemasid arutada. Kuigi näib, et MyTime’l saab olema kindel sissetulek, on asutaja Gurinovitš maininud, et ta ei tunne muret ettevõtte kasumlikkuse üle, öeldes: “Mul on paar äri, mis on kokku väärt enam kui pool triljonit dollarit – ma ei vaja rohkem raha, see ei huvita mind.”

 

Allikad: Business Insider, Jaxenter, MyTime

Foto: mytc.io

 

Toimetas Annika Urvela

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Suur aitäh kõigile, kes aitavad olulisi teemasid pildis hoida!

Unlimited MTÜ
EE497700771002818684

BITCOIN
1Hqjxbt8czHcENjDQan5GFL3Qssn4znpAr

DASH
XjUJswujDzLgSgg7Ly8bK6TEo1kwVzaKeV

BITCOIN CASH (BCH)
qp0gdarh8xtte8fygj2ehrud7h4gsugzeqlmamcx3s

ETHEREUM
0x9b67438a7a4cdd88edb14c2880e920a3cba692c6Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt