Savisaare uus tasuta transpordi reklaamnipp: bussis võib kaaslase leida

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. veebruar 2013 kell 18:47Ajaleht Pealinn kirjutab, et kui paljudes Eesti valdades on 20–34-aastasi mehi saja sama vanuserühma naise kohta oluliselt rohkem, siis Tallinnas õhkavad noored naised hoopis kobedate ja haritud noormeeste järele: pealinnas elas mulluste andmete põhjal ligi 4000 25-34-aastast naist rohkem kui samas vanuserühmas mehi.

 

Linnapea Edgar Savisaar arvab, et Tallinna naiste peigmehepõua lahenduseks on maameeste kolimine pealinna ja kallima leidmine bussis või trammis – tasuta transport andvat selleks suurepärase võimaluse.

“Hiljutise uuringu järgi elab maal palju üksikuid 20-34-aastasi mehi, sest kodu lähedal ei jätku piisavalt noori naisi,” ütles Savisaar. “Samas elab Tallinnas naisi meestest rohkem ning kõige enam on just parimas eas ehk 25–29-aastaseid naisi. Siit ettepanek üksikutele maameestele: tulge Tallinnasse elama!”

 

Linnapea jätkab: “Pealinnas elavad väärt naised, suurel osal neist on kõrgharidus ja nad on oma elualal edukad. Kuna Tallinnas elab palju väga erinevaid inimesi, on Tallinna naised kindlasti ka palju tolerantsemad kui maal elavad piigad. Maal, kus meestevalik suurem ja erinevaid inimesi elab vähem, võivad naised rohkem nina kirtsutada.”

“Maal liiklemiseks peab hõreda bussiliikluse tõttu olema inimesel kindlasti auto. Tihti valivad ka maal elavad neiud selle järgi endale kaasat, elu lihtsalt nõuab seda,” selgitab Savisaar ja lisab: “Tallinnas aga langeb see mure ära, sest siin on tasuta ühistransport, kus sõidavad häbenemata nii naised kui mehed. Sageli võib sobiva kaaslase leida just bussis või trammis sõites.”

 

Allikas: Pealinn

 

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt