Lugejapildid ja -videod: geoinsenerlus Eestis ja Soomes aprillis

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. mai 2014 kell 21:54haapsalu 28 2Viimasel ajal on taevas Eestimaa kohal olnud tavapärasest triibuvabam, kuid ports pilte ja videoid on Telegrami postkasti siiski kogunenud. On need keemiarajad loomulikud lennukite kondensatsioonijäljed või planeeritud geoinsenerlus, jäägu igaühe enda otsustada. Äramainimist tasub aga see, et aprillis võttis Euroopa Parlament menetlusse eelmisel aastal esitatud Skyguardsi petitsiooni keemiapilvede ja HAARP-i kohta ning Euroopa Komisjon algatab uurimuse petitsioonis üles tõstetud probleemide kohta.

 

Hoolimata keemiapilve-skeptikute teemale vastuvaidlemisest, on fakt see, et geoinsenerlusega tegeletakse avalikult (“Geoinsenerluse suurprojektid, mis ohustavad inimest ja loodust“, “USA geoinsenerid plaanivad suurejoonelist planeediparanduse katsetust“,  ”Geoinsenerlus Hiinas: kunstlik vihm maksab 23 miljonit eurot“, “Teaduskonverents Genfis käsitleb ilma muutmist laserite abil“, “Venemaa soovib rahvusvahelisse raportisse geoinsenerluse heakskiitu“).

Keemiapilvedest on rääkinud näiteks valitsuse töötajad, lennuametnikud, arstid ja ajakirjanikud (“Endine FBI juht Ted Gunderson: “Keemiapilvede pritsimine tuleb lõpetada”“, ”Endine õhuväe bioinsener: keemiapilved on tõelisus“, ”Neurokirurg: Keemiapilvede levitajad peaks vastutusele võtma“, ”Sõna “chemtrail” massidesse toonud ajakirjanik: geoinsenerlus on tõeline“).

Vaadata tasub kindlasti ka filme “Mida nad seal pritsivad” (“What in the World Are They Spraying?”, 2010)  ja “Miks nad seal pritsivad?” (“Why in the World Are They Spraying?”, 2012).

 

Põltsamaa, 5. aprill

põltsamaa

 

Rastila, Soome, 25. aprill

soome

 

Tallinn, 25. aprill

tallinn 25

 

Kiiu, Harjumaa, 26. aprill

kiiu

 

Lääne-Virumaa, 28. aprill

_MG_0665

IMG_0658

 

Samuti saadeti meile lisaks pilte 28. märtsil üle Eesti jäädvustatud keemiaradade galeriile.

Haapsalu

haapsalu 28

haapsalu 28 2

 Processed with VSCOcam with a5 preset

(foto autor Silver Raidla)

 

Keila

keila 28

 

Tartu

tartu 28

tartu 28 2

 

Ja mõned 28. märtsi fotod ja video ka Soomest.

Piikkiö

 Enne:piikkiö

Pärast:

 

Helsingi

helsinki

hki 2

hki 3

hki 6

 

Lisaks leidsime veel mõned varem avaldamata fotod.

Võru, 5. märts

DSC_0001

DSC_0024

DSC_0028

DSC_0036

DSC_0094

 

Urvaste küla, Võrumaa, 9. märts

urvaste kyla v6rumaa fb 9.03

Keila, 2013 juuni, august ja oktoober (x2)

09juuni2013

04aug2013

12okt2013

 

Fotod ja video: Telegrami lugejad

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt