Europarlament võtab menetlusse keemiapilvi ja HAARP-i käsitleva petitsiooni

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. aprill 2014 kell 16:10Lennukitelt aerosoolide pihustamise ehk nn keemiapilvede teema on üha enam hoogu kogumas. Mõni päev tagasi kirjutasime, et Rootsi riiki ähvardab kohtuasi keemiapilvede kohta käivatele küsimustele mittevastamise eest ning nüüd on tulnud veel üks teemakohane uudis. Nimelt võttis Euroopa Parlament menetlusse eelmisel aastal esitatud Skyguardsi petitsiooni keemiapilvede ja HAARP-i kohta ning Euroopa Komisjon algatab uurimuse petitsioonis üles tõstetud probleemide kohta.

 

Kõnealune petitsioon esitati Euroopa Parlamendi petitsioonide komiteele eelmisel aastal pärast kahepäevast geoinsenerluse teemalist konverentsi. Petitsioonis väljendati muret peamiselt selle üle, et keemiapilvede pritsimisega ning ionosfääri uurimisprogrammiga HAARP rikutakse Euroopa kodanike põhiõigusi nagu õigus tervisele, turvalisusele, puutumatusele ja informeeritusele.

25. märtsil vastas petitsioonide komitee president Erminia Mazzoni Skyguardsi petitsioonile, teatades, et komitee otsustas, et asjakohased probleemid kuuluvad Euroopa Liidu tegevussfääri. Samuti leiti, et probleemide uurimisega tegelemine on kooskõlas Euroopa Parlamendi protseduurireeglitega. Seetõttu on petitsioonide komitee pärast petitsiooniga tutvumist otsustanud paluda Euroopa Komisjonil korraldada esialgne uurimus probleemi erinevate aspektide kohta. Mazzoni sõnul jätkab komitee petitsiooni edasist uurimist kohe, kui nad saavad enda käsutusse vajaliku informatsiooni.

Keemiapilvede pritsimine on kestnud üle 10 aasta

Petitsioonis viidatud probleemide hulgas oli fakt, et üle aastakümne on Euroopas toimunud ulatuslik keemiapilvede pritsimine, millega eeldatavasti loodetakse mõjutada kliimamuutusi ja/või aidata kaasa HAARP-i ja sellega seotud tegevustele (nt MUOS Sitsiilias). Murettekitavaks peetakse asjaolu, et selliseid aktsi

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt