Endine FBI juht Ted Gunderson: “Keemiapilvede pritsimine tuleb lõpetada”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. veebruar 2013 kell 14:08



Foto: By Ted Gunderson – https://www.tedgunderson.net/, CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons

Endine Los Angelese FBI juht Ted L. Gunderson tegi 21. jaanuaril 2011 videopöördumises avalduse, milles kutsub üles lõpetama lennukitelt keemiapilvede pritsimist.

 

Keemiapilved (ingl k chemtrails) on mürgised keemilised ained, mida kõikjal üle maailma lennukitelt pihustatakse. Tegemist ei ole tavaliste kondensatsioonijälgedega, mida lennukid maha jätavad. Need jäljed jäävad taevasse mitmeks tunniks, kuni moodustuvad keemiapilved, mis tasapisi jõuavad maapinnani. Seda nähtust on täheldatud alates 1990-ndate keskpaigast.

Keemiapilvedest on tehtud mitmeid uurivaid dokumentaalfilme, tuntumad on “What In The World Are They Spraying?” (2010) ja “Why In The World Are They Spraying?” (2012).

Foto: By Adrian Pingstone Arpingstone – Own work, Public Domain, Wikimedia Commons

 

Testid kinnitavad erakordselt suurt alumiiniumi ja baariumi sisaldust õhus kõikjal, kus pritsimist on märgatud. On mõõdetud isegi lubatust 1000 korda suuremat alumiiniumi sisaldust õhus.

“Maha külvatud surma, teisisõnu keemiapilvi, pihustatakse kõikjal USA-s, Inglismaal, Šotimaal, Iirimaal ja Põhja-Euroopas. Olen ise näinud neid mitte ainult USA-s, vaid ka Mehhikos ja Kanadas. Linnud surevad kõikjal üle maailma. Sadu tuhandeid kalu sureb kõikjal maailmas. See on genotsiid. See on mürk. See on mõrv ÜRO poolt. Need, kes seda teevad, tuleb peatada,” ütles Gunderson.

“Ma tean kahte kohta, kus neid lennukeid, mis meile seda paska pähe valavad, hoitakse. Neli lennukit on Air National Guardis Lincolnis, Nebraskas. Ja teised lennukid on Fort Sillis, Oklahomas,” sõnas ta ja lisas: “Ma olen oma silmaga näinud lennukeid, mis seisid Nebraska õhujõudude baasis. Nendel suurtel, pommitaja tüüpi lennukitel puudub märgistus.”

 

Gunderson on seisukohal, et see on kuritegu: “See inimsusevastane kuritegu, Ameerika kodanike vastane kuritegu tuleb lõpetada. Mis kongressil viga on? See mõjutab nende enda kodanikke, oma inimesi ja sõpru, sugulasi ja iseennast. Mis neil viga on? Mis neil pilootidel, kes nende lennukitega lendavad ja seda mürki omaenda perekondade peale pihustavad, ometi viga on? Keegi peab midagi ette võtma. Keegi kongressis peab astuma välja ja selle kohe peatama!” ütles Ted ja lõpetas sõnavõtu: “Aitäh! Mina olen Ted Gunderson.”

 

Vaata Ted Gundersoni pöördumist siit.

 

Loe keemiapilvede kohta lisaks: Eesti chemtrail blogi, Pealtnägija, Global Research, Natural News

 

Toimetas Hando Tõnumaa



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt