Kogutakse allkirju aerosoolpritsimiste lõpetamiseks Eestimaa taevas

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. august 2013 kell 10:39 

Kodanikeühendus Puhas Taevas on koostanud petitsiooni aerosoolpritsimiste ehk keemiaradade (keemiapilvede) pritsimiste lõpetamiseks Eesti taevas.

 

Puhta Taeva hinnangul ei ole täna olemas suuremat ohtu inimese ja looduse tervisele kui kliimamanipulatsioonid (geoinsenerlus), mille katastroofilised tagajärjed on ilmnemas juba täna. “Eestis teatakse sellest (surma)ohust alles kahetsusväärselt vähe. Kui me seda kohe ei peata, puudub ka kõigel muul – majandusel, kultuuril, vaimuelul – tulevik. See on täna prioriteet number üks,” seisab kodanikuühenduse lehel.

“Kas olete märganud, et täna katavad Eestimaa taevast lennukite “keemiasabad” (chemtrails) ja neist tekivad ennenägematud “keemiapilved”. Selliseid aerosoolpritsimisi teostatakse üleilmsete kliimamanipulatsioonide raames eesmärgiga “takistada kliimasoojenemist”. Ja ehkki seda tegevust ametlikult eitatakse, ollakse avalikkuse survel üha enam sunnitud möönma selle olemasolu. Reklaamplakatitele, lastefilmidesse jm on ilmunud lennukite keemiasabad, otsekui oleks need osa loomulikust taevast. USA-s on avatud isegi seda õigustav TV-kanal “Hacking the Planet”,” kirjutab Puhas Taevas.

 

Geoinsenerluse ajalugu on vähemalt üle poole sajandi vana

Kliimamanipulatsioonid on tegelikult kestnud juba ligi 60 aastat, kajastudes umbes 130 sellealases patendis, kuid veel kunagi varem pole olukord olnud nii kriitiline. Aerosoolpritsimised Eestis on arvatavasti ka tänavukevadise Saaremaa jt eeskätt Läänemaa alade drastilise kadakate kahjustuse peapõhjuseks. Ehmatavad on ka sellekevadised männi- ja kuusekahjustused. Sest juba 2011. aasta ametlikud mõõtmistulemused kinnitavad mulla ja okaste saastumist alumiiniumiga: “Saarejärve kuusiku ja männiku nõrgvee madalate pH-väärtuste juures on üldise ja lahustuva alumiiniumi keskmised sisaldused tõusnud nii männikus kui ka kuusikus orgaanilise kihi all ja kuusikus ka sügavamas kihis. /…/ Okaste keemiline analüüs näitas väga kõrgeid alumiiniumisisaldusi männiokastes.” Augusti alguseks on vähemasti Tallinnas ilmnemas ka lehtpuude (eriti kastanite ja pärnade) lehestiku ehmatavalt massiline pruunikstõmbumine.

Keemiapritsimised kahjustavad ka mesilasi. Kliimamanipulatsioonide üks tuntumaid valitsusväliseid uurijaid Dane Wigington on öelnud: “Tagajärjed on kohutavad. Mesilaskolooniad on suremas. Räägitakse, et selle põhjustab pestitsiidide kasutamine. Mina aga elan kaugel nendest põldudest, kus pestitsiide kasutatakse ja minu mesilased surevad täpselt samamoodi.”

 

Keemiapilved Eestis

Kahjuks Eestis puudub hetkel ametlik järelevalve lennukite keemiasabades kirjeldatud mürkainete üle Eestimaa õhus. Siiski on teada, et nt loomulik alumiiniumisisaldus vihmavees ja lumes peaks olema 0-0,5 mikrogrammi liitri kohta, samal ajal kui Puhta Taeva poolt märtsis tellitud kaks lumeproovi metsast Vitipalu maastikukaitsealalt andsid tulemuseks vastavalt alla 40 ja alla 50 ning vihmaveeproov Tallinna lähistel Kloostrimetsas mais 2013 46 mikrogrammi liitri kohta. Eesti Keskkonnauuringute Keskuse poolt 2013. aasta jaanuaris-veebruaris võetud veeproovid 22-st Eesti jõest näitasid, et 12-s neist ületas baariumisisaldus lubatud piirnormi (50 mikrogrammi liitri kohta).

 

 

Petitsiooni saad allkirjastada siin.

 

 

Allikad: Puhas Taevas, Vanglaplaneet, Petitsioon.ee

Chemtrail Eesti Facebookis

Pilt: Puhas Taevas

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt