Petitsioon ootab allkirju: kõigile koroonasurmadele tuleb teha ekspertanalüüs

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. september 2022 kell 16:40Rahvaalgatus.ee lehel on üleval uus algatus, millega nõutakse Riigikogult koroonasurmadele ekspertanalüüsi tellimist. Idee pärineb kohtuarst Ilona Drikkitilt, kes tegi sama ettepaneku 2022. suvel eetris olnud Telegrami Podcastis. Oma allkirja saad anda SIIN.

Tegu on neljanda Telegram.ee poolt koostatud koroona-teemalise rahvaalgatusega. Varasemad petitsioonid “Koroonameetmed ei ole põhjendatud. On aeg naasta tavaelu juurde!” (2020, 10188 allkirja), “Laste vaimne tervis on olulisem kui nende lahterdamine vaktsineerituse alusel” (2021, 1111 allkirja) ja “Eesti peab ütlema “EI“ WHO nn pandeemialepingule” (2022, 4397 allkirja) jõudsid Riigikogu lauale.

 

Kõigile koroonasurmadele tuleb teha ekspertanalüüs

On aeg 2,5 aastat kestnud koroonakriis pulkadeks lahti võtta ning üks kõige olulisemaid aspekte selle juures on koroonaga surnud inimeste arv – üks võtmepunkt, mida kasutati erinevate meetmete õigustamiseks.

Et nii Eesti terviseamet kui ka teiste riikide tervise- ja valitsusasutused on tunnistanud, et kuni 99% koroonaga surnutest olid kaasuvad haigused [1][2][3], tuleb tõe huvides kõikidele koroonasurmadele teha tagant järgi sõltumatu ekspertanalüüs.

Selle jaoks on vaja kokku panna ekspertarstidest ja teadlastest koosnev töörühm, kes analüüsiks kõikide koroonasurmaga registrisse kantud inimeste haiguslugusid ja tervise / surmaga seotud asjaolusid, et välja selgitada nende tegelik surmapõhjus.

“See on tegelikult meie kõigi huvides, et statistika oleks tõene,” on öelnud dr Ilona Drikkit, kes töötab ekspertarstina Eesti kohtusüsteemis.[4]

Kuna koroonameetmed on olnud laastavad nii Eesti majandusele kui ka meie inimeste vaimsele tervisele [5] ning üle 400 uuringu ja teadusartikli on erinevate nurkade alt jõudnud järeldusele, et koroonameetmetest on olnud rohkem kahju kui kasu[6], on oluline ka Eestis alustada võimalike vigade analüüsiga kohe, et sarnaseid vigu tulevikus vältida.

Allakirjutanud

 

Oma allkirja saad lisada Rahvaalgatus.ee lehel.

Viited:

  1. https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-03-18/99-of-those-who-died-from-virus-had-other-illness-italy-says
  2. https://www.iltalehti.fi/koronavirus/a/41d7dfa3-30fa-448a-bdf6-d2834460304d?fbclid=IwAR2b0FeIr11_KN5dLZw8ED1KOP7eSjJ7Ju_qEfsCoQUzi6X4XiJKDJ12ULM
  3. https://www.telegram.ee/eesti/terviseamet-99-covid-19-ga-surnutest-olid-kaasuvad-haigused-ja-24-olid-vaktsineeritud
  4. https://www.telegram.ee/eesti/telegrami-podcast-68-koigile-koroonasurmadele-tuleks-teha-ekspertanaluus-kulas-dr-ilona-drikkit
  5. https://epl.delfi.ee/artikkel/95751725/enesetapp-on-eesti-noorte-number-uks-surmapohjus
  6. https://brownstone.org/articles/more-than-400-studies-on-the-failure-of-compulsory-covid-interventions/

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt