Lissaboni kohus: Covidisse suri vaid 0,9% teatatud juhtudest ehk 17 000 asemel 152 inimest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. juuni 2021 kell 11:11Kodaniku petitsiooni tulemusel oli Lissaboni kohus sunnitud esitama kontrollitud andmed Covid-19 suremuse kohta, vahendab AndreDias.net.

 

Kohtuotsusest selgub, et jaanuarist 2020 kuni aprillini 2021 on kinnitatud Covid-19 surmajuhtumeid vaid 152, mitte 17 000, nagu väidavad valitsusasutused.

Kõik teised surid väga erinevatel põhjustel, kuigi nende PCR-test oli positiivne. “Me elame pretsedenditu mõõtme saavutanud pettuses,” kirjutab Dias.

 

Kogu info pärineb andmebaasist Sistema de Informação dos Certificados de Óbito (Death Certificate Information System – SICO). Kuna surmapõhjuste registrisse kandmine on justiitsministeeriumi haldusalas, siis oodatakse nüüd ka ministeeriumi vastukaja kohtuotsusele.

Kes vastutavad “juhtumite” ja “surmade” info haldamise eest? Ja kui need numbrid on sarnased ka teistes piirkondades ja riikides, siis millal hakatakse seda tunnistama? Ka näiteks Eestis, Soomes ja Itaalias on öeldud, et 90-99% surnutest olid rasked kaasuvad haigused. Kui ka need surmad oleks registrisse märgitud teisiti, siis kas oleks üldse mingitki õigustust elukorralduse piiramiseks?

 

Allikad: Americas Frontline Doctors, lingid artikli sees

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt