Restart Eesti III: Andres Arrak Euroopa sotsialismiudust ja Eesti väärtustest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. aprill 2013 kell 10:14 

Esmaspäeval, 25. märtsil jagas publitsist ja õppejõud Andres Arrak nõuandeid algatuse Restart Eesti kuulajaskonnale. Arrak rääkis Eestist ja eestlusest – nii murettekitavast olukorrast kui ka võimalustest tumedast tulevikust pääseda. “Euroopa elab edasi sotsialismiudus, Eesti väärtus on meie maas, metsas ja merejoones,” sõnas ta.

 

Märksõnadeks kohtumisel olid: haldus- ja tervishoiureformid, sündimus, emigreerumine ja perekonnakriis. Vajalikuks muutuseks inimeste maailmapildis peab Arrak elukeskkonna väärtustamist üle materiaalsete rikkuste.

Andres Arrak: “Tendentsi kolime maalt linna, sealt suuremasse linna ja siis välismaale jätkumise korral on kahekümne aasta pärast Eestis järel poolteist linna… ja siis 20 aasta pärast näidatakse viimaseid eestlasi Rocca al Mare vabaõhumuuseumis välisturistidele piletiraha eest. SKT elaniku kohta on kuradi suur, sest kui SKT jagada kümne järelejäänud inimese vahel, siis see annab väga suure numbri! See on üks võimalus Eestil sattuda 5 rikkama riigi hulka.”

Restart Eesti liikumine koondab Eesti toimimissüsteeme puhastada ja uuendada soovivaid kodanikke, kes soovivad suurendada osalusdemokraatia rolli ühiskonna ja kogukonna asjade korraldamisel.

 

Vaata ja kuula Andres Arraku sõnavõttu:

 

 

Restart Eesti Facebook

Restart Eesti Postiloend

 

Toimetas Pia Maria Uuetoa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt