KUULA! Henri Liiv: “Et olla edukas, piisab tegelikult vaid ühe asja tegemisest päevas”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. aprill 2021 kell 12:03Foto: Ausad Mehed

Meil on ägedaid uudiseid – Chris Kala podcast “Ausad Mehed” hakkab nüüd ilmuma ka Telegramis! Värskes episoodis on Chris enda kõrvale kutsunud brändide Seente Vägi ja BrainBrain omaniku Henri Liiva, kellega koos vesteldakse ettevõtlusest, loovast mõtteviisist, produktiivsusest, tervisest, toidulisanditest ning paljust muust põnevast, mis puudutab meie igapäevaseid tegemisi ja tervist.

 

Sel korral istub Chris Kalaga mikrofoni taga brändi Seente Vägi looja Henri Liiv, mitmekülgne ja ambitsioonikas noor mees, kes lähtub motost “Vähem rääkida ja õpetada, rohkem tegutseda”. Ta on viis aastat korraldanud omamoodi underground-sündmusi nimega Intergalactic Journey. Ürituste eesmärk on luua osalejatele võimalikult kodune ja vaba atmosfäär, kus igaüks saab olla täpselt see, kes ta parasjagu olla tahab.

Henri ütleb, et palgatöö on tema jaoks elu suurim karistus. Nüüdseks on ta ise ettevõtja, kelle tegemistest on välja kasvanud bränd Seente Vägi ja ettevõte BrainBrain, mille portfellis on maailma esimene toidulisand, mis aitab mistahes narkootikumist või alkoholi tarbimisest ülikiirelt taastuda.

“Ma usun, et kõiksugu produktiivsusnipid, motivatsioonikõned, enesedistsipliin ja millegi nimel pingutamine on täiesti ebavajalikud. Selliste “häkkide” ja “pingutamisega” loovad inimesed enda ellu ebavajalikku mõttemüra ja stressi, mis välistab suurte ja kandvate ideedeni jõudmise. Stressis aju tegeleb enda alalhoidmisega ja ei ole ka biokeemilisel tasandil valmis loovuseks ega arenguks,” räägib Henri saates enda kogemusest produktiivsuse osas.

“Selleks, et saavutada tõeliselt sügav keskendumine ja kiire areng, tuleb anda oma kehale kõige mõnusamad võimalikud tingimused. Ehk selle asemel, et lugeda raamatut “1823 nippi alustavale ettevõtjale”, võiks hoopis otsida välja mõne uue retsepti ja teha endale hea söök või käia trennis või magada. Luues endale tingimused, kus inspiratsioon saab võimalikult tihti loomulikult avalduda, saame mitu korda väiksema pingutusega mitu korda paremad tulemused,” selgitab ta oma põhimõtteid.

Kuula saadet ja saa teada, kuidas olla loomupäraselt produktiivsem, miks palgatöö on karistus, kuidas seened aitavad parandada meie tervist ja keskendumisvõimet, mismoodi on ettevõtlus seotud enesearenguga ja mis imeüritus on Intergalatic Journey.

Kuula podcasti siit:

 

Vaata lisaks: Chris KalaAusad Mehed podcast

 

Toimetas Chris KalaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt